Baśń o ziemnych ludkach

Okładka książki Baśń o ziemnych ludkach
Julian Ejsmond Wydawnictwo: Book House Seria: Lektury mojej babci literatura dziecięca
28 str. 28 min.
literatura dziecięca
Lektury mojej babci
Book House
2009-01-01
2009-01-01
28 min.
literatura dla dzieci bajka

Urocze ilustracje Teresy Tyszkiewiczowej i czar bajeczki z dzieciństwa.

Urocze ilustracje Teresy Tyszkiewiczowej i czar bajeczki z dzieciństwa.

Bardzo jasna w wydźwięku, pozytywna i optymistyczna historyjka o tym jak mieszkające pod ziemią wesołe ludki, gdy przychodzi wiosna wychodzą jej na powitanie i są bardzo pomocne i uczynne. Nie ma tu jakichś emocjonujących perypetii, ale czytając ten ciepły utwór dla dzieci nie sposób się nie uśmiechać. Książka nie jest już wznawiana, trudno ją też znaleźć w bibliotece, ale na szczęście można zajrzeć do niej w formie cyfrowej w internecie, gdyż jest dostępna w domenie publicznej na stronach Mazowieckiej Biblioteki Cyfrowej (ucyfrowiony egzemplarz Wydawnictwa M. ARCTA w Warszawie).

Dodaj cytat z książki Baśń o ziemnych ludkach