Okładka książki Językowy obraz wojny i okupacji utrwalony we wspomnieniach mieszkańców wsi w Łomżyńskiem
Dorota Cybulska Wydawnictwo: Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów
2019-01-01
2019-01-01
wojna okupacja wspomnienia ziemia łomżyńska język
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Łomżyńskie teksty gwarowe. Cz. 3 Dorota Cybulska, Henryka Sędziak
Ocena 0,0
Łomżyńskie tek... Dorota Cybulska, He...