Królewna Chomik. Myszy i magia

Okładka książki Królewna Chomik. Myszy i magia
Ursula Vernon Wydawnictwo: Mamania Seria: Królewna Chomik opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Królewna Chomik
Hamster Princess: Of Mice and Magic
Mamania
2020-04-08
2020-04-08
Dorota Skowrońska

więcej Więcej

„Królewna Chomik. Myszy i magia” to niewątpliwie ciekawa opowieść, przełamująca stereotyp królewny, dbającej jedynie o swój wygląd i dobre wychowanie. Główna bohaterka bowiem w nosie ma bycie damą. Zdecydowanie bardziej interesują ją walki ze smokami, czy innymi ogrami.

Historia opowiedziana przez Ursulę Vernon, dwukrotną laureatkę nagrody literackiej Hugo, jest niezwykle...

• Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Królewna Chomik. Myszy i magia