The Valentines T.1 Happy Girl Lucky. Historia szczęściary

Okładka książki The Valentines T.1 Happy Girl Lucky. Historia szczęściary
Holly Smale Wydawnictwo: Butterfly Cykl: The Valentines (tom 1) Seria: The Valentines literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Aleksandra Kubiak
Holywod Gwiazdy Aktorzy

więcej Więcej

Dość przeciętna.

Niestety, jestem bardzo rozczarowana. Bardzo płytcy bohaterowie, nie dało się ich znieść. Wszyscy zapatrzeni w siebie, zadufani, okropne samoluby. Poza tym historia dla młodzieży jak każda inna.
Ogromnym minusem są błędy. Najczęściej w składni. Są takie zdania, których nie sposób zrozumieć.
Jedyna dobra strona to zakończenie, które jakoś ratuje całą historię. Chociaż...

• 2020
  • Did not finish