Wiem, że to ty

Books4YA
I Know You Did It
literatura młodzieżowa
Ewa Kleszcz

Książka o młodzieży, więc powinna przypaść do gustu nastoletnim czytelnikom. Poznajemy Ruby, która zmaga się z traumą z dzieciństwa. Gdy miała kilka lat, wskutek nieszczęśliwego wypadku zginęła jej koleżanka, niestety okrutne otoczenie obwinia za to co się stało Ruby, co źle się odbija na psychice nastolatki.

Na wstępie dziękuję zespołowi Lubimy Czytać za egzemplarz recenzencki.

"Wiem, że to ty" to thriller młodzieżowy, którego akcja dzieje się głównie w szkole, do której po przeprowadce trafia Ruby.
Młoda dziewczyna ma za sobą traumę. Mając 4 lata, na placu zabaw doszło do wypadku z jej udziałem w wyniku którego zmarła jedna z bawiących się tam dziewczynek. To wydarzenie...

• Legimi
  • Samodzielne
  • Ebook do kupienia
  • Pod naszym patronatem
  • Legimi
  • Literatura młodzieżowa
  • Dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Wiem, że to ty