Skuteczne odchudzanie - wersja rozszerzona

popularnonaukowa
Centrum Szkoleń Sportowych
2020-01-01
2020-01-01

Naprawdę świetna pozycja, ma wszystko, co zainteresowani tematem powinni wiedzieć. Przy okazji też obalonych jest trochę mitów na temat odżywiania czy suplementacji. Językowo nie jest ani za trudna ani za prosta.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla mnie jako dietetyka - nie jest to podręcznik bo "to się wie" ale i tak warto ułożyć sobie wiedzę. Na badaniach, z porządnym reasearchem. Czy będzie pomocne dla zupełnego laika? No nie zupełnie. Plus za rzetelne podejście do suplementów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Zdrowie, medycyna, dietetyka