Komunistyczna partia Chin i jej państwo. Konserwatywny zwrot Xi Jinpinga

Okładka książki Komunistyczna partia Chin i jej państwo. Konserwatywny zwrot Xi Jinpinga
Michał BoguszJakub Jakóbowski Wydawnictwo: Ośrodek Studiów Wschodnich im. Marka Karpia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ośrodek Studiów Wschodnich im. Marka Karpia
2019-09-01
2019-09-01
Chiny Xi Jinping raport ChRL polityka politologia

Okładka książki Studia z dziejów polskiego anarchizmu Radosław Antonów, Michał Bogusz, Rafał Chwedoruk, Rafał Dobek, Adam Duszyk, Arkadiusz Jeleń, Hubert Kaczmarczyk, Antoni Kamiński, Piotr Laskowski, Paweł Malendowicz, Kamil Miliszewski, Michał Przyborowski, Katarzyna Rembacka, Tomasz Romanowicz, Dmitrij Rublew, Adrian Sekura, Radosław Skrycki, Jerzy Szwankowski, Janusz P. Waluszko, Dariusz Wierzchoś, Grzegorz Zackiewicz, Aleksander Łaniewski
Ocena 9,0
Studia z dziej... Radosław Antonów,&n...

więcej Więcej

Bardzo dobry raport, z którego w pigułce możemy poznać obecne Chiny rządzone przez Xi Jingpinga. Polecam zarówno jako wstęp do tematu jak i podsumowanie posiadanych już informacji. Profesjonalna robota.

• 2020
  • Azja Wschodnia - Daleki Wschód
  • E-book
  • An airplane to china
  • Posiadane do przeczytania
  • Wypożyczone z biblioteki
  • Chiny

Dodaj cytat z książki Komunistyczna partia Chin i jej państwo. Konserwatywny zwrot Xi Jinpinga