ROZWIŃ ZWIŃ

Tupcio Chrupcio. Warzywa są smaczne

Okładka książki Tupcio Chrupcio. Warzywa są smaczne
Valentina Mazzola Wydawnictwo: Media Service Zawada Cykl: Tupcio Chrupcio [Media Service Zawada] (tom 8) literatura dziecięca
24 str. 24 min.
literatura dziecięca
Tupcio Chrupcio [Media Service Zawada] (tom 8)
Topa Tip, che capricci!
Media Service Zawada
2017-01-01
2017-01-01
24 min.
literatura dla dzieci literatura włoska literatura XXI wieku opowiadania

więcej Więcej

Super seria😉 świetna książka dla przedszkolaka. Historie pouczające i zawsze z przesłaniem, dziś trudno o takie książeczki dla dzieci. Tupcio jest sympatyczna myszka, którą pokocha każdy a obrazki śliczne. Mamy kilka książeczek tej serii, polecamy 😊

tupcio nie chce zjeść zupy, bo została ona zrobiona ze wstrętnych warzyw... Zbuntowany i głodny idzie do ogrodu, gdzie dowiaduje się od babci wielu ciekawych rzeczy, które ostatecznie przekonują go do pysznej pomidorowej. Ach czemu nie jestem w tej chwili na miejscu Tupciua?!

• Dziecionkowe
  • Dziecięca literatura