Given #5

2019-11-26
Data 1. wydania:
2021-02-09
Tomasz Molski
manga yaoi dramat romans okruchy życia muzyka

więcej Więcej

Najlepszy ton Givena jak dotąd, bardzo na plus rozwój sytuacji pomiędzy akihiko i harukim, kibicowałam im od początku, także yeey, cieszę się bardzo c: trochę szkoda przegranej w konkursie, ale zobaczymy jak się rozwinie dalej ich kariera muzyczna, czekam na dalszy ciąg.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , ,

Nie znam słów, które opisałyby jak ta manga jest idealna. Ten tom skupia się na głównie na Akihiko i Harukim. Jestem zachwycona, że nieco więcej dowiadujemy się o ich uczuciach. Najlepsze jest to, że nie jest to cukierkowa historia, ale jest to coś prawdziwego, co może zdarzyć się naprawdę.

Chyba najlepsza manga BL na polskim rynku.

Na półkach: , , , ,

Zdecydowanie najlepszy i mój ulubiony tom Given!
Jestem ciekawa jak autorka i w jakim kierunku ma zamiar pociągną dalej tę historię. Między Akihiko i Harukim nastąpiły wielkie zmiany, ale również relacja Mafuyu i Uenoyamy staje się coraz głębsza.
Już przebieram nogami w oczekiwaniu na kolejny tom.

Świetny tom 😍 Given jak zwykle nie zawodzi.

Najlepszy tom jak do tej pory. Sporo w nim było Akihiko i Haruki.

Ta seria jest świetna. Nie jest ani przesłodzona na siłę, chociaż na pierwszy rzut oka mogłoby się tak wydawać, ani też na siłę mroczna. Jest bardzo ludzka, ma się wrażenie, że bohaterowie faktycznie istnieją, że można ich spotkać w prawdziwym życiu. Kimkolwiek by nie byli, nie da się ich nie rozumieć - ich problemów i tego, z czym się mierzą. Chwilami ta historia potrafi...

• Manga
  • 2020