Ten Count #2

Rihito Takarai Wydawnictwo: Kotori Cykl: Ten Count (tom 2) Seria: Boys Love komiksy
テンカウント
9788365722027
Tomasz Molski
Boys Love
manga boys love yaoi dramat okruchy życia kotori

Potwierdzam to, co już niżej zostało napisane: za szybko!
W pierwszym tomie tak się to ładnie rozwijało, a tu nagle w drugim tempo jak na wyścigach jakichś. Do tego Kurose przekracza pewne granice :( W pierwszym tomie respektował to, że Shirotani cierpi na mizofobię. Był cierpliwy, uprzejmy. Tutaj zaś zadziało się coś złego, nie chcę użyć słowa na "g", ale mamy do...

Bardzo przyjemna i estetyczna kreska. Jednak przeszkadza mi, że fabuła rozwija się tak szybko.

Pierwszy tom stopniowo budował napięcie, natomiast w drugim akcja mocno przyspieszyła do przodu. Czuję, że autorka miała inne plany, ale "góra" kazała przyspieszyć. Mam takie wrażenie z tego względu, iż 1 i 2 część nie do końca ze sobą współgra. Ale mimo wszystko polecam, bo miło i przyjemnie się czyta.

Moja ocena: 4/6

Za szybko, za szybko, za szybko to wszystko się dzieje!

Jest pierwsza akcja bl. Nawet szybko. Poniekąd cenzura jest, ale słaba.

Mizofobia jest bardzo niebezpiecznym zaburzeniem i chorobą, która może doprowadzić do niezwykle szkodliwych dla zdrowia fizycznego, ale i psychicznego, skutków. Nie wolno jej lekceważyć i nie można jej obśmiewać, bo to, co niesie ze sobą to ogromny ból i cierpienie osób, które się z nią zmagają. I jak dotąd nie znaleziono żadnego skutecznego lekarstwa poza terapią, ale żeby...

Mamy tu problemy, miłość i dobre rysunki. Warta ceny.

Pierwszy tom był interesujący i pomyślałam sobie, że to będzie coś z psychologiczna głębią. Nareszcie manga, gdzie BL to tylko dodatek i to, co naprawdę się tu liczy to fabuła. Błąd! Tom drugi rozwiał wszelkie moje nadzieje, o trzecim lepiej nie wspominać. Kolejne typowe yaoi, w którym chodzi tylko o sex, a fabuła spychana jest na drugi plan. Wielka szkoda, mogłoby z tego...

Przeczytałam w około 30min. i byłam zachwycona XD Jako fujoshi to była dla mnie idealna lektura ♥~ Czekam na premierę 3 tomu I ZAMAWIAM OD RAZU XD
Pozdrawiam PsychoChan_Exe~♥

Dyskusje