Keith Abel Wydawnictwo: Impress kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria przewodnik warzywa owoce przewodnik
kulinaria, przepisy kulinarne
angielski
kulinaria przewodnik warzywa owoce przewodnik

Kompendium wiedzy o owocach i warzywach. Oprócz wspaniałych, nieoczywistych przepisów zawiera także ciekawostki, sposoby przechowywania warzyw i owoców a także - przy każdym przepisie - informację z czym można połączyć dane warzywo. No i te przepiękne zdjęcia! Jako kucharz jestem zachwycona. Doskonała książka.

• Dieta i rozwój

Dodaj cytat z książki The Abel & Cole Veg Box Companion