The awakening of Latin America.

Ernesto Che Guevara Wydawnictwo: Ocean Press literatura faktu
The awakening of Latin America
Data 1. wydania:
angielski
Ocean Press
The awakening of Latin America
literatura faktu
angielski

Jeśli spodziewasz się po tej lekturze wciągającej biografii o szalonym rewolucjoniście na motorze, który pomiędzy kolejnymi przystankami na trasie przeżywa miłosne uniesienia to nic z tego. To tomisko zbiera w sobie różne formy literackie związane z polityczną twórczością Che. Są i listy, i fragmenty dzienników i przemowy oraz wywiady. Che będący symbolem kubańskiej...

• Mam
więcej mniej

Dodaj cytat z książki The awakening of Latin America.