Pasajes de la guerra revolucionaria (Congo)

Ernesto Che Guevara Wydawnictwo: Ocean Press biografia, autobiografia, pamiętnik
Data 1. wydania:
biografia, autobiografia, pamiętnik
hiszpański
9781920888794
Kongo Ernesto Che Guevara

Jeśli czytelnik ma ochotę na bardziej wnikliwe ( nie mające wiele wspólnego z popkulturalną sieczką) prześledzenie tematu Ernesta Guevary to ta książka okaże się być pomocną. Bardzo interesujące zapiski z afrykańskiego okresu "walki o rewolucję". Polecam.

• Po hiszpańsku
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pasajes de la guerra revolucionaria (Congo)