To, czego o mnie nie wiesz

Samantha Young Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Hart's Boardwalk (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Things We Never Said
Data 1. wydania:
2019-05-07
Ewa Górczyńska, Anna Kowalska
Burda Publishing Polska
ucieczka uczucia sklep siostra tragedia przeszłość miłość rodzina wspomnienia skandal
Things We Never Said
Hart's Boardwalk (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Ewa Górczyńska, Anna Kowalska

Ponownie przenosimy się do miasteczka Hartwell. Tym razem po poprzednich dwóch częściach musiałam sobie zrobić krótką przerwę. Dzięki przerwie z nowym entuzjazmem wzięłam się za czytanie historii Dahli McGuire oraz Michaela Sullivana. Jest to historia nieco inaczej napisana niż poprzednie części. Tym razem autorka nie tylko zmienia otoczenie i częściowo przenosi nas do...

Całkiem fajnie sie czytało

"To, czego o mnie nie wiesz" jest trzecim tomem cyklu o małym miasteczku Hartwell.

Dahlia McGuire, prowadzi w nadmorskim miasteczku sklepik z pamiątkami oraz wyrabianą przez siebie biżuterią. Bohaterka książki, ma swoje mroczne tajemnice, które nie pozwoliły jej osiągnąć w życiu szczęścia. W końcu odzyskuje swoją rodzinę, ale czy odzyska swoją dawną miłość życia?

Żałuję,...

Dahlia McGuire, główna bohaterka tejże książki to wyjątkowa, wrażliwa i mocno dotknięta przez życie kobieta. Po wiadomości o separacji swoich rodziców wraca do miasta, gdzie musi stawić czoła przeszłości. Powrót ten rozpoczyna w jej życiu wyjątkowo trudny okres, ale na całe szczęście Dahlia ma przy sobie najlepsze przyjaciółki, bohaterki wcześniejszych części tej serii...

Samantha Young to kolejna autorka, która potrafi wciągnąć Czytelnika w historię – nawet jeśli jest to tylko kolejna opowieść o codziennym życiu następnej pary z nadmorskiego miasteczka.

Świetna część. Historia Dahlii i Micheala, wciągająca. Książki Samanthy poprostu wciągają. Czekam na kolejny tom.

POLECAM!!! Długo czekałam na historię Dahlii i Michaela, ale się opłaciło :) Samantha Young nie zawodzi :D

Pierwsza część serii podobała mi się bardziej. Druga jeszcze nie wpadła w moje ręce(jest ciężko dostępna w wersji papierowej). Ta ma w sobie odrobinę za dużo dramy i książka ciut mi się dłużyła. Trzeba jednak przyznać że społeczność Hartwel ma swój urok i w przyszłości chętnie sięgnę po kolejne części. Mam nadzieję że czwarty tom cyklu będzie opowiadał o perypetiach...

Takiej książki od pani Young jeszcze nie czytałam. Nie jest to zwyczajne romansidło, a w dodatku wciąga jak odkurzacz! Besos!

Więc tak, cała ksiazka super, uwielbiam opowiadania Samanthy Young. Mimo że pisze czasem bardzo dramatyczne historię jakie przeżywają jej glowni bohaterowie, to potrafi tez człowieka doprowadzić do łez ze śmiechu 😂 i pewnymi momentami tak tu mialam😂. Troszeczkę irytowala mnie tu główna bohaterka, ponieważ caly czas podkreślała jak to super nie wygląda, to z drugiej strony...

Dyskusje

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • Legimi
  • E-book
więcej mniej

Dodaj cytat z książki To, czego o mnie nie wiesz