Materiały etnograficzne z Podhala Ignacego Moczydłowskiego

Okładka książki Materiały etnograficzne z Podhala Ignacego Moczydłowskiego
Maciej Rak Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Biblioteka LingVariów (tom 11) językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Biblioteka LingVariów (tom 11)
Księgarnia Akademicka
2011-01-01
2011-01-01
Językoznawstwo Polonistyka Dialektologia polska Język polski Językoznawstwo polskie Podhale Etnografia Podhala Ignacy Moczydłowski
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Słowiańska frazeologia gwarowa II Valerij Mokienko, Maciej Rak
Ocena 0,0
Słowiańska fra... Valerij Mokienko, M...
Okładka książki Slovanské dialekty v jazykovém kontaktu. Nářeční lexikum v pomeznich oblastech v minulosti a současnosti Đuro Blažeka, Elżbieta Bogdanowicz, Erzsébet Bárány, Yury Charnyakievich, Lilia Citko, Júlia Dudášová-Kriššáková, Hana Goláňová, Mirosław Jankowiak, Stanislava Kloferová, Jeļena Koroļova, Jadwiga Kozłowska-Doda, Anatoļijs Kuzņecovs, Asta Leskauskaitė, Danguolė Mikulėnienė, Michał Mordań, Błażej Osowski, Małgorzata Ostrówka, Vilija Ragaišienė, Maciej Rak, Dorota Krystyna Rembiszewska, Vadym Shkliaruk, Janusz Siatkowski, Anna Stafecka, Nijolė Tuomienė, Dariya Vashichkova, Michal Vašíček, Libuše Čižmárová, Mária Čižmárová
Ocena 0,0
Slovanské dial... Đuro Blažeka, Elżbi...