ROZWIŃ ZWIŃ

Okładka książki Święta nauka przodków – droga do uzdrowienia. Pierwotne rytuały, szamańskie praktyki i medycyna ludowa
Nick Polizzi Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
The Sacred Science: An Ancient Healing Path for the Modern World
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2019-05-24
2019-05-24
Barbara Mińska
ezoteryka szamanizm świadomość rozwój duchowy duchowość medycyna naturalna rytuały choroby

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Do wzięcia książki pod recenzję zachęciła mnie w głównej mierze jej tematyka. Odkąd pamiętam zawsze interesowało mnie jak pierwotni ludzie dawali sobie radę z leczeniem chorób, czy innych dolegliwości, kiedy medycyna nie była jeszcze rozwinięta. Z egzemplarzem „Święta nauka przodków- droga do uzdrowienia. Pierwotne rytuały, szamańskie praktyki i medycyna ludowa”, który...

Książka dla każdego, kto pragnie poznać sekrety szamańskiego uzdrawiania. Napisana bardzo przystępnie, w formie opowiadania, co sprawia, że czyta się ją szybko, jak dobrą powieść z wartką akcją.

Moja recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2019/09/502-swieta-nauka-przodkow-droga-do.html

• Szamanizm
  • 2020
  • Ezoteryka, senniki, horoskopy
  • Oparte na faktach
  • Bodziec-refleksja
  • Magia
  • Odżywianie | Kulinarne | Zioła

Nick Polizzi Święta nauka przodków – droga do uzdrowienia. Pierwotne rytuały, szamańskie praktyki i medycyna ludowa Zobacz więcej