Atlas wędzonek i wyrobów domowych

Marta Szydłowska Wydawnictwo: SBM kulinaria, przepisy kulinarne
SBM
kulinaria potrawy z mięsa inne
kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria potrawy z mięsa inne

Publikacja jest kopalnią wiedzy dla osób, które chciałyby nauczyć się tradycyjnej sztuki wędzenia, ale nie wiedzą od czego zacząć tę pasjonującą przygodę. Poradnik ten, co bardzo mnie ucieszyło, nie zawiera tylko przepisów. We wstępie zawarto wiele istotnych informacji. Dowiadujemy się co właściwie możemy przygotować z poszczególnych części wieprzowiny a także z mięsa...

• Na prezent
  • Tomkowe
  • Kuchnia, zioła etc.
  • Biblioteczka prywatna :3
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Atlas wędzonek i wyrobów domowych