Powiedz, że mnie chcesz

Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: WRÓĆ DO MNIE (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Say You Want Me
Say You Want Me
WRÓĆ DO MNIE (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Kinga Markiewicz

O tak! Corinne trzyma poziom. Angie chyba nie sądziła, że tak łatwo zwiąże się z Wyatt'em. Zawsze ceniła sobie niezależność, nie utrzymuje bliskich kontatków z toksyczną matką, za przyjaciółkę ma szwagierkę. Za to Wyatt od wczesnych młodzieńczych lat kocha się w Presley, które po wielu wielu latach znowu spotyka się z jego bratem. Angie bardzo mu się podoba, ciągnie go do...

Co ta książka ze mną zrobiła... Podstępnie uśpiła moją czujność, aż pomyślałam "Hmm... pierwsza część była tak trudna emocjonalnie, to może autorka stwierdziła, że w tej nas oszczędzi". Nic podobnego. Jest sielanka, jest cudownie, blisko, coraz bliżej, a potem ŁUP! I biedny czytelnik nie wie co się dzieje, jaki jest dzień tygodni, a jedyne co chce zrobić, co musi zrobić, to...

I to jest Corinie jaką lubię!
Pierwsza część była bardzo dobra ale ta bije ją na głowę. Cudowna historia dwóch dorosłych osób, które próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Autorka tak wszystko opisuje, że czułam się jakbym była po środku tego wszystkiego. Kiedy się śmiali - ja się śmiałam. Kiedy płakali - mi stawały przysłowiowe świeczki w oczach. Kiedy się złościli - ja...

Wspaniale 2 tomy. Emocje, śmiech i łzy, bohaterowie wspaniale scharakteryzowani, bardzo polecam te historie. A kolejne tytuły p. Michaels przede mna!

Na półkach: , , , , ,

Pierwszy tom był dość dramatyczny. Jednak ten jest po prostu esencją romansu. To słodka opowieść o zakochiwaniu się, związku i radzeniu sobie w ekstremalnie trudnym momencie. Rozczulałam się, śmiałam i płakałam. Gorąco polecam.

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10

Mega opowieść o miłości i wątpliwościach. Stracie i odnajdywaniu siebie.
Wylałam trochę łez... 😭 Ach emocji tu nie zabraknie! polecam!

Świetna książka,dużo lepsza niż tom pierwszy i bardzo emocjonalna, w niektórych momentach ściskała za serducho, napewno jest to książka do, której będe wracać🥰

"Miłość to najsilniejsza i najpiekniejsza rzecz jaką możemy obdarować drugiego człowieka. "

"Powiedz, że mnie chcesz " to drugi tom serii Wróć do Mnie autorstwa Corinne Michaels. Na pewno przypadnie do gustu wielbicielkom romansów, jednak nie jest to płytki i lekki romans. Zmusza do przemyśleń, wzrusza do łez, ale również rozśmiesza i nie brakuje "pikantnych" wątków. To...

ta część roztopiła mi serce. to było takie urocze, że brak mi słów. uśmiecham się, a to naprawdę dobry znak.

Surowa, prawdziwa i brutalnie szczera podróż pełna drugich szans i zmieniających życie momentów. Podróż, w której odnajduje się szczęśliwe zakończenie w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu.
Jesteś wszystkim, o co nie wiedziałam nawet, że mogę prosić. Jesteś wszystkim, na co czekałam.
Nie ma mowy żebym zakochała się w Wyatt'cie Henningtonie.
Może w całości zachować dla...

Dyskusje

• 2019