Powiedz, że mnie chcesz

Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: WRÓĆ DO MNIE (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Say You Want Me
Say You Want Me
WRÓĆ DO MNIE (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Kinga Markiewicz

obie części mnie pochłonęły :) czekam z niecierpliwością, na przetlumaczenie kolejnych części!

Wayatt to brak Zacha z pierwszej książki z cyklu, Angie jest szwagierką i przyjaciółką Presley.
Każde z nich jest na swój sposób fantastycznym człowiekiem. Obydwoje mają już doświadczenie życiowe.
Angelina jest dziewczyną z miasta, nie wyobraża sobie dnia bez kawy ze Strubucksa, Wayatt zaś jest urodzonym kowbojem z południa..
Tych dwoje jednak ciągle do siebie ciągnie,...

Książka po prostu SUPER!. Trafia w sedno moich wymagań. Przeczytałam ją w jeden dzień.

"Jesteś wszystkim, o co nie wiedziałam nawet, że mogę prosić.
Jesteś wszystkim, na co czekałam."

Jestem bardzo rozczarowana, wszystkie jej książki, które do tej pory czytałam były świetne, a ta pisana chyba na siłę bo terminy goniły.

Nuda, myślałam że przeczytam ją w góra dwa wieczory, a mordowałam się z nią dwa tygodnie.

Ewidentnie widać że autorka wolała oglądać Netflix niż pisać tą historie.

Nigdy nie lubiłam książek w których niespodziewana ciąża wpływa na relacje bohaterów. Ten wątek zawsze mnie wkurzał, dlatego niezbyt chętnie sięgnęłam po tę część.
Jednak muszę przyznać, że całkiem przyjemnie czytało się ich perypetie, oswajania się ze sobą i budowanie relacji.
Myślałam, że trochę więcej namiesza Charlotte, bo przecież zawsze musi być jakaś zołza w życiu...

Świętnie napisana książka.Bohaterów polubiłam od samego początku.Polecam 100%

O wiele bardziej przypadła mi do gustu historia Angi i Wayatta. Było w niej wszystko za co kochamy romanse. Dogryzanie sobie głównych bohaterów, drobne gesty, którymi okazywali sobie miłość oraz tragedia, która ich spotkała naszczęście wszystko skończyło się dobrze. Miłość zawsze zwycięża, w tej historii było to idealnie przedstawione.

bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.

Kolejna historia jakich wiele, nie wyróżniającą się niczym szczególnym. Pierwsza połowa przegadana, bardzo wiele powtórzeń, ciągłe monotonne rozterki kocha go czy nie kocha. Za to jego miłość wyolbrzymiona, w moim odczuciu naciągana.
Sama historia jakby oderwana od początku (teraz widzę, że to drugi tom, ale czytając czułam się nieco zagubiona) autorka mogła zacząć...

Dyskusje

• 2019