Mały naukowiec. Hopla, hopla w górę! Odkryj podskoków naturę!

Janice Lobb Wydawnictwo: FK Firma Księgarska Seria: Mały Naukowiec interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Bump! Thump!How do we jump!
FK Firma Księgarska
ciało eksperymenty mięśnie kości
Bump! Thump!How do we jump!
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Mały Naukowiec
ciało eksperymenty mięśnie kości

Hopla, hopla w górę! (…) jest lekturą z serii „Mały Naukowiec”. Z tego względu, zawiera kilka eksperymentów z zakresu biomechaniki i fizjologii. Są one łatwe i nie wymagają zużycia kosztownych materiałów. Dziecko może przeprowadzić je samo lub na ich podstawie można zorganizować zajęcia dla dzieci (wiek przedszkolny, klasy 1-3).

Dodatkowo eksperymenty te są inspirujące i...