Futura nostalgia. Część 2

Okładka książki Futura nostalgia. Część 2
Tony Sandoval Wydawnictwo: timof i cisi wspólnicy Cykl: Futura nostalgia (tom 2) Seria: Futura nostalgia komiksy
56 str. 56 min.
fantasy obyczajowy dorastanie Muertito Press

Patronaty LC

Okładka książki Lotka: Kroniki z piekieł Stephen Desberg, Tony Sandoval
Ocena 6,8
Lotka: Kroniki... Stephen Desberg, To...
Okładka książki Praga Gada Wiechem trzy! Roman Gajewski, Sławomir Kiełbus, Przemysław J. Olszewski, Tony Sandoval, Agnieszka Świętek, Mirosław Urbaniak
Ocena 8,5
Praga Gada Wie... Roman Gajewski, Sła...

Mogą Ciebie zainteresować

Okładka książki Piękna ciemność Kerascoët, Fabien Vehlmann
Ocena 7,6
Piękna ciemność Kerascoët, Fabien V...
Okładka książki Marzi - 1 - Dzieci i ryby głosu nie mają Sylvain Savoia, Marzena Sowa
Ocena 7,8
Marzi - 1 - Dz... Sylvain Savoia, Mar...
Okładka książki Nie przebaczaj - wyd. zbiorcze. Kuba Ryszkiewicz, Marianna Strychowska
Ocena 6,6
Nie przebaczaj... Kuba Ryszkiewicz, M...
Okładka książki Pewnego lata Jillian Tamaki, Mariko Tamaki
Ocena 7,0
Pewnego lata Jillian Tamaki, Mar...

Mam wrażenie, że Sandoval nie potrafi mnie już niczym zaskoczyć - chyba uodporniłem się na jego magię. Jasne, od strony wizualnej to wciąż jest absolutny top of the top, ale fabularnie to powtórka ze wszystkich dotychczasowych prac autora.

Ocena dla tomów 1-2. Po kolejne być może sięgnę, ale raczej nie spodziewam się, bym diametralnie zdmienił swoją opinię.

PS. Po namyśle stwierdzam, że jedyny tytuł Sandovala, jaki tak naprawdę w 100% mi się podobał, to autobiograficzne "Spotkanie w Phoenix". Tylko tam autorowi udało się sprawić, bym odczuł jakiekolwiek emocje.

instagram.com/polishpopkulture

PS. Po namyśle...

Fabuła nie za bardzo się trzyma jako całość. Oprócz wizualnych doznań nie można liczyć na poruszenie przemyśleń.

Dodaj cytat z książki Futura nostalgia. Część 2