Kup teraz - 7 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

kryminał, sensacja, thriller
9788380742062
Nina Wum
korporacja Wall Street zemsta

Lekki (sam nie wierzę, że takiego słowa używam o książce, w której są trupy), dobrze skonstruowany thriller. Tylko czekać jak się pojawi film na podstawie tej książki. Chętnie obejrzę, chociaż znam już zakończenie.

Wciągnęłam się w tą historie. Spodziewałam się pokoju pełnego zagadek, a spotkałam się z opowieścią o bezwzględności, zachłanności i zemście. Polecam książkę. Nie ma nudy. A przedstawienie praktyk stosowanych w korporacjach, dało mi dużo do myślenia. Na pewno nie chce takiego życia. Okropność!!

Przerażająca rzeczywistość korporacji i ludzi, którzy dla pieniędzy zrobią dosłownie wszystko. Świetny thriller.

Jedna z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek czytałam. Po przejrzeniu komentarzy widzę, że wywołuje skrajnie różne odczucia. Dla mnie była zaskakująca, nieprzewidywalna i trzymająca w napięciu do ostatniej strony.

Gdy zobaczyłam tę książkę w księgarni i przeczytałam opis byłam ogromnie podekscytowana. Od razu wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Teraz już wiem, że nie był to niestety dobry pomysł. Miało być pięknie, miałam być przerażona, skupiona na zagadkach i podekscytowana. Nie byłam, ani trochę. Przez całą książkę trzymałam kciuki żeby jeszcze było dobrze, do ostatniej strony...

Zakończenie mocno rozczarowujące, przynajmniej dla mnie.

Daj mi siedzibę korposzczurów, przypatrz się osobistym animozjom i krwawej walce o najwyższe premie i masz gotowy scenariusz wciągającego, mrożącego krew w żyłach thrillera opisującego najniższe instynkty swoich bohaterów.
"Escape room" to historia 4 młodych wilków, które starają się zasłużyć dla swojej firmy z Wall Street.
Fabuła biegnie dwutorowo, opisywana jest z...

Bardzo dobry thriller korporacyjny. Na pewno jeden z najlepszych, jakie w ostatnim czasie miałem okazję przeczytać.
Specyficzne relacje społeczne panujące w korporacjach działających w szeroko pojętych finansach to wdzięczny temat zarówno dla literatów, jak i filmowców. Wydawałoby się, że trudno napisać jeszcze coś, co nie będzie całkiem wtórne, a jednocześnie przykuje...

Więcej gwiazdek ta książka nie dostanie. Może gdyby ktoś inny ją napisał? Pomysł przedni,ale realizacja dłużąca się i uboga w emocje.

Może nie nadążyłem, ja to widzę tak. Spotkanie w windzie, w opuszczonym wieżowcu. Wszyscy bohaterowie jadą tam jak do jednej z filii firmy, nie widząc tego, że mamy tam plac budowy, mało tego - liczą że w poniedziałek na pewno ktoś ich ocali. Generalnie początek nie koresponduje w żaden sposób z dalszym ciągiem. Otwarcie się windy z pierwszego rozdziału to zupełnie inna...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2019
  • Audiobook
  • 2021
  • 2020
  • Legimi
  • 2020
  • 2019

Dodaj cytat z książki Escape room