Oszukana

Patronat LC
Magda Stachula Wydawnictwo: Edipresse kryminał, sensacja, thriller
Edipresse
kłamstwo literatura polska manipulacja niebezpieczeństwo obsesja samotność strach szantaż thriller ucieczka od życia
kryminał, sensacja, thriller
2019-05-15

Okładka książki Awers Adrian Bednarek, Hanna Greń, Marta Guzowska, Izabela Janiszewska, Marta Matyszczak, Robert Małecki, Małgorzata Rogala, Magda Stachula, Bartosz Szczygielski, Mariusz Zielke, Ryszard Ćwirlej, Przemysław Żarski
7,1
Awers Adrian Bednarek, Ha...
Okładka książki Zabójcze święta Adrian Bednarek, K.N. Haner, Joanna Jodełka, Grzegorz Kapla, Jacek Ostrowski, Małgorzata Rogala, Alek Rogoziński, Magda Stachula, Artur Urbanowicz, Paulina Świst
6,3
Zabójcze święta Adrian Bednarek, K....
Okładka książki Zabójczy pocisk. Polska krew Krzysztof Bochus, Max Czornyj, Marta Guzowska, Grzegorz Kalinowski, Tomasz Konatkowski, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Marta Matyszczak, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jacek Ostrowski, Alek Rogoziński, Maciej Siembieda, Magda Stachula, Bartosz Szczygielski, Jakub Żulczyk
6,5
Zabójczy pocis... Krzysztof Bochus, M...

Autorka stopniowo odkrywa przed czytelnikiem poszczególne fragmenty zagadki, powoli tworząc układankę w której wybrane elementy wskakują na swoje miejsce. Fabuła nie usypia, akcja początkowo powoli się rozwija potem nabiera rozpędu. Minusy - mało wiarygodność i logika wydarzeń - zachowania bohaterów i niektóre zdarzenia wydają się naciągane i trochę oderwane od...

Milena w skrocie Lena to mloda naiwna kobieta ktora spotyka na swojej drodze niewlasciwych facetow i dosc pozno zdaje sobie z tego sprawe. Czytalam kiedys cos podobnego wiec nie bylam szczegolnie oczarowana ksiazka. Takie tam czytadlo,

Ten thriller trzyma w napięciu od początku. Książka jest bardzo ciekawa i wciągająca. Czytając czuć napięcie i rosnącą ciekawość. Przyjemna lektura na wolny czas.

Moje pierwsze podejście do autorki i jedyne co mogę napisać to to jak bardzo ten tekst jest niedorzeczny. Były błędy językowe co najmniej 5 wychwyciłam. Dziwne napisana. Głupia fabuła. Pod końcówkę autorka napisała prawdopodobne zakończenie po czym chyba stwierdziła, że jej się nie podoba i nie zmieni nic, a doda nowe. Więc żenua. Strasznie słabe i nie polecam. :( Nie...

Powiem tak... świetnie napisana, czyta się przyjemnie i w mgnieniu oka. Temat ciężki i faktycznie powinien wyjść niezły thriller, ale fabuła jest tak niedorzeczna, że bardziej to komedia. Nie mniej jednak fajne czytadełko. Polecam książkę i jezioro Białe.

Lena to młoda dziewczyna mieszkająca w pięknym domu przy jeziorze ze swoim chłopakiem i psem. Wszystko wydawałoby się idealne, jednak dla bohaterki jest to tylko przykrywka. Targają nią różne emocje, za sprawą retrospekcji dowiadujemy się, co tak naprawdę się stało i przed czym Lena ucieka.
Jak pozostałe książki pani Stachuli, które czytałam, i ta jest pełna napięcia i...

Świetny thriller trzymający w napięciu od pierwszych stron. Opowieść o młodej dziewczynie, która ucieka przed przeszłością, ukrywa się przed grożącym jej pościgiem. Czy potrafi realnie ocenić zagrożenie? Czy w końcu znajdzie bezpieczne miejsce? Może ktoś wyciągnie do niej pomocną dłoń? Czy można wierzyć w dobre intencje ludzi?
Bardzo dobra książka, ciężko się od niej...

ilekroc siegam po ksiazki Pani Stachuli zawsze jest to czytanie z przyjemnością. Jest to to czego oczekuje od ksiazki ,wciaga mnie od pierwszej strony,nie moge oderwac sie od czytania.
Interesujaca, ciekawa ,wciagajaca.
dzis czytajac ją zaczęłam ...ogladac sie za siebie 😳🤣ale przeciez o to chodzi w tym thrilerach .,🤪

Napięcie rośnie powoli, nieprzewidywalna, pełna zagadek i tajemnic.
Książka z tych, co same się czytają :) lekka z ciekawą historią.
Zakończenie pozostawia lekki niedosyt, mam nadzieję na drugą część To moja druga książka pani Magdy i przyznam szczerze, nie zawiodłam się!

Muszę przyznać że zostałam pozytywnie zaskoczona. Pierwsze moje zetknięcie z Autorką i tego rodzaju literaturą w wydaniu polskim (bo jakoś do tej pory unikałam ) i wyszło całkiem udanie. Nie mogę za bardzo streszczać książki no bo to nie wypracowanie z polskiego ale parę słów ogólnie można napisać. Tytuł nie do końca zdradza fabułę…. i dobrze bo dopiero w trakcie czytania...

Dyskusje

1 275