Oszukana

Okładka książki Oszukana Magda Stachula
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Oszukana
Magda Stachula Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Lena (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Lena (tom 1)
Edipresse
2019-05-15
2019-01-01
kłamstwo literatura polska manipulacja niebezpieczeństwo obsesja samotność strach szantaż thriller ucieczka od życia

Wciagajaca, zagmatwana historiw.

Wciagajaca, zagmatwana historiw.

Wciągająca, taka życiowa historia. Już czytam kolejną część.

Wciągająca, taka życiowa historia. Już czytam kolejną część.

Sama nie wiem, co o niej myśleć. Z jednej strony historia wciągająca, z drugiej coś mi nie grało, odbiłam się jak od ściany. Nieźle napisana.

Oj dobra pozycja... tajemnicza, wciągająca i trzymająca w napięciu. Zabieram się za kolejną część, zobaczymy jak dalej potoczą się losy Leny.

Oj to była dobra, bardzo emocjonująca książka!

Powieść napisana z perspektywy dwóch bohaterów. Dzięki temu porozrzucane wątki zaczynają układać się w jedną, spójną historię. A im więcej faktów wychodzi na jak, tym bardziej przerażająca, ale i zagmatwana oraz rozbudowana staje się ta opowieść.

Trudno z niej zrezygnować, chciałam jak najszybciej poznać zakończenie. I przyznaję, że z jednej strony mnie rozczarowało, a z drugiej wzbudziło uznanie.

Oj to była dobra, bardzo emocjonująca książka!

Trudno z niej zrezygnować, chciałam jak najszybciej poznać zakończenie. I...

Rzeczywistość potrafi przerażac, np. tym, że taka historia mogłaby się wydarzyć. Spotkany przypadkiem mężczyzna .. nie jest tym za kogo się podaje. Kłamstwo pociągające za sobą kolejne...Wciagajacy thriller, czyta całkiem dobrze i szybko, chociaż jako lektura dobranoc .. to raczej niekoniecznie 😉

Zaskakująca

Zaskakująca

Lena ma 23 lata mieszka w pięknym malowniczym domku nad jeziorem. Cisza, spokój z dala od miejskiego zgiełku. Tylko ona, pies, partner i las. Idealna kryjówka dla Leny .. nikt jej tu nie zajdzie. Może czuć się bezpiecznie. Nie chciała umierać, wmawia sobie codzienne że jej kłamstwa nigdy nie ujrzą światła dziennego a przeszłość nie dopadnie ją nigdy. Teraz napewno się wszystko ułoży.
Jak to mówią najciemniej jest pod latarnią …

Pierwsze zetknięcie z tą autorka i jestem mile zaskoczona, bardzo dobrze napisany thriller trzyma w napięciu do ostatniej strony. Dochodząc do rozwikłania całej zagadki byłam ciekawa jak to się skończy i co się stanie z Leną. Dziewczyna skrzywdzona przez ludzi którym ufała i miała nadzieję że najgorsze przeminęło. Bardzo często mylimy się co do ludzi przez co trudniej nam jest zawierać nowe znajomości, doświadczenie pokazuje że nie warto nikomu ufać po za sobą.
@magdastachula

Jeden z moich ulubionych tytułów pani Magdy, naprawdę wciąga!

Jeden z moich ulubionych tytułów pani Magdy, naprawdę wciąga!

Po tak wysokiej ocenie spodziewałam się nastroju i ciekawej fabuły, które mnie wbija w fotel. A tu totalny przeciętniak. Cześć rzeczy przewidywalnych, cześć idiotycznych. Mocno zastanawiam sie czy sięgać po kolejny tom.