Siedem Wyzwań Lidera

Sylwia Królikowska
biznes lider
biznes, finanse
biznes lider

Okładka książki Angażujący Lider. Angażuj żebyś nie musiał motywować. Ewa Błaszczak, Sławek Błaszczak, Piotr Kolmas
7,5
Angażujący Lid... Ewa Błaszczak, Sław...

Dobra książka, polskiej autorki.
Skupia się na 7 częściach: budowaniu autorytetu lidera, motywacji pracowników, delegowaniu zadań i odpowiedzialności, prowadzeniu trudnych rozmów, występach publicznych, komunikacji trudnych tematów i konfliktów w zespole.
Książa dobrze przygotowana, jeśli chodzi o efekt wizualny - dobrze się czyta, są podsumowania, a nawet przyjemne...

Książka, którą należy przeczytać chcąc być dobrym liderem. Świetnie napisana z bardzo jasnymi przykładami. Jestem pewna, że nawet doświadczeni liderzy znajdą wiele dla siebie oraz spojrzą inaczej na swoje zarządzanie Teamem. Tak jest jak profesjonalista przekazuje swoją wiedzę! Naprawdę warto! Polecam

Bardzo wartościowa, mega przystępna i przerażająco życiowa pozycja. Step by step instrukcja obsługi i radzenia sobie w świecie zarządzania zespołem. Znam wiele osób, które uporządkowały swój zespół dzięki narzędziom od Sylwii - efektywnie, owocnie, profesjonalnie. Starym wyjadaczom też polecam - dobry organizator tego, co już tyle razy przerabialiśmy!

„Gdyby ktoś zapytał, jaką najważniejszą radę dałabym liderom, byłoby to zdanie: „Kieruj się pozytywną intencją (...)”.

Ledwo rok się rozpoczął, a ja mam poważnego kandydata, a właściwie to kandydatkę, do książki roku 2019 :)

Sylwia Królikowska w swojej książce 7 Wyzwań Lidera, udziela KONKRETNYCH odpowiedzi na wymagające wyzwania liderskie.

Osobiście najbardziej...

• 2021