Siedem Wyzwań Lidera

Sylwia Królikowska
2018-12-14
2018-12-14
biznes lider

Okładka książki Grosz do grosza. Jak wydawać mądrze i unikać pułapek finansowych Dan Ariely, Jeff Kreisler
Grosz do grosz... Dan Ariely, Jeff Kr...
Okładka książki Dziewięć kłamstw o pracy. Niekonwencjonalny poradnik dla krytycznie myślącego lidera Marcus Buckingham, Ashley Goodall
Dziewięć kłams... Marcus Buckingham, ...
Okładka książki TAK! 60 sekretów nauki perswazji. Sztuka przekonywania i wywierania wpływu Robert B. Cialdini, Noah Goldstein, Steve Martin
TAK! 60 sekret... Robert B. Cialdini,...

Uwielbiam Sylwię za jej charyzmę.
To książka to taki podręcznik, ale nie da się go wykuć na pamięć i w odpowiedniej sytuacji przywołać z pamięci właściwy akapit. To książka, którą każdy Lider powinien mieć codziennie pod ręką, by móc zajrzeć w każdej sytuacji. Rady i opisy sytuacji z wielkim poczuciem humoru, w większości bazują na osobistym doświadczeniu Autorki. Ksiązka lekka, łatwa i przyjemna, daje usystematyzowane rozwiązania na "liderskie" trudne sytuacje.

Uwielbiam Sylwię za jej charyzmę.

Bardzo dobra książka, elementarz każdego lidera. Siedem lekcji opisujących wyzwania, z którymi trzeba będzie się zmierzyć pracując ze swoim zespołem wraz z przykładami z życia oraz schematami jak sobie z nimi radzić. Wszystko podane konkretnie, usystematyzowane, podsumowane notatką wizualną pod koniec każdego z rozdziałów. Spora dawka wiedzy, którą zabieram ze sobą. Na pewno będę do niej wracać.

Dobra książka, polskiej autorki.
Skupia się na 7 częściach: budowaniu autorytetu lidera, motywacji pracowników, delegowaniu zadań i odpowiedzialności, prowadzeniu trudnych rozmów, występach publicznych, komunikacji trudnych tematów i konfliktów w zespole.
Książa dobrze przygotowana, jeśli chodzi o efekt wizualny - dobrze się czyta, są podsumowania, a nawet przyjemne obrazki.

Rozumiem dobre opnie na temat książki - rzeczywiście kompleksowo i jasno tłumaczy wiele sytuacji i podpowiada jak sobie z nimi radzić.
Jednak z perspektywy osoby, która trochę czyta w temacie samorozwoju/ zarządzania - dużo rzeczy było oczywistych. Niestety książka mnie nie porwała, nie zainspirowała.

Mimo tego polecam książkę przeczytać i dać jej szansę!

Dobra książka, polskiej autorki.

Książka, którą należy przeczytać chcąc być dobrym liderem. Świetnie napisana z bardzo jasnymi przykładami. Jestem pewna, że nawet doświadczeni liderzy znajdą wiele dla siebie oraz spojrzą inaczej na swoje zarządzanie Teamem. Tak jest jak profesjonalista przekazuje swoją wiedzę! Naprawdę warto! Polecam

Bardzo wartościowa, mega przystępna i przerażająco życiowa pozycja. Step by step instrukcja obsługi i radzenia sobie w świecie zarządzania zespołem. Znam wiele osób, które uporządkowały swój zespół dzięki narzędziom od Sylwii - efektywnie, owocnie, profesjonalnie. Starym wyjadaczom też polecam - dobry organizator tego, co już tyle razy przerabialiśmy!

• Biznes
  • Poradniki