Prawo przyciągania pieniędzy

How to attract money
biznes, finanse
Jacek Konarski
prawo przyciąganie pieniądze

Książka przeczytana w parę godzin. Widzę tutaj podobieństwa odnośnie przyciągania jak i wizualizacji podbnie jak w Rozmowy z Bogiem Neale Donald Walsch. Czy ta książka wywarła na mnie jakieś wrażenie?nie. Czy miała w sobie efekt "wow"?cholera, ale też nie. Zastosuję parę technik wizualizacji i zobaczymy co z tego wyniknie. Książka odnośni się do Biblii oraz modlitw co mnie...

• Przeczytane 2018

Dodaj cytat z książki Prawo przyciągania pieniędzy