Prawo przyciągania pieniędzy

2017-10-01
2017-10-01
Jacek Konarski
prawo przyciąganie pieniądze

Duzo dobrych afirmacji ale trzeba sobie je dobrze ulozyc po swojemu zeby mialo to sens.

Kolejny "klasyk" pisany w pierwszej połowie poprzedniego wieku, który utwierdza mnie w przekonaniu że odnośnie finansów trzeba czytać tylko "świeże" książki.

Podejście typu: jeżeli ktoś Cię okradł - sam to na siebie sprowadziłeś; jeżeli chcesz być bogaty - módl się do Najwyższego. Cała książka sprowadza się do budowania afirmacji i modlitwy.

Dla mnie strata czasu, mimo małej objętości.

Dla mnie strata czasu, mimo...

Książka przeczytana w parę godzin. Widzę tutaj podobieństwa odnośnie przyciągania jak i wizualizacji podbnie jak w Rozmowy z Bogiem Neale Donald Walsch. Czy ta książka wywarła na mnie jakieś wrażenie?nie. Czy miała w sobie efekt "wow"?cholera, ale też nie. Zastosuję parę technik wizualizacji i zobaczymy co z tego wyniknie. Książka odnośni się do Biblii oraz modlitw co mnie zdziwiło ponieważ autor był masonem. Czy prawo przyciągania pieniędzy zadziała?już działa! Książke zdążycie przeczytać na trasie Warszawa - Łódź ;)

• Joseph Murphy
  • JUŻ JUŻ
  • Finanse
  • Przeczytane 2018

Dodaj cytat z książki Prawo przyciągania pieniędzy