Co robi Pucio?

Okładka książki Co robi Pucio?
Marta Galewska-KustraJoanna Kłos Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Pucio (tom 6) Seria: UCZĘ SIĘ mówić interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
28 str. 28 min.
28 min.
nauka edukacja dziecko Joanna Kłos

Okładka książki Pucio na wsi Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
Ocena 8,2
Pucio na wsi Marta Galewska-Kust...
Okładka książki Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
Ocena 8,0
Pucio chce siu... Marta Galewska-Kust...
Okładka książki Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
Ocena 8,2
Pucio w mieści... Marta Galewska-Kust...
Okładka książki Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
Ocena 7,9
Pucio zostaje ... Marta Galewska-Kust...

Na półkach: , , , ,

Ta książka średnio wzbudza zachwyt mojej półtorarocznej pociechy, ale dalej ją jej pokazuje. Są nazwy prostych przedmiotów i czasownik dopasowany. Zobaczymy czy polubi. Ilustracje i format mini książki na plus.

1968

Każda książka z cyklu równie wartościowa i ciekawa. Raczej dla młodszych dzieci. Pucio rządzi!
Polecam.

Polecam.

Skierowane dzieci wypowiadających już pierwsze słowa, najlepsze zaraz po zabawach gestem i dźwiękiem

Nie jest to moja ulubiona część Pucia, ale to dzięki niej mój syn przełamał swoją blokadę do wypowiadania polskich słów. Trzyma wysoki poziom. Na pewno dla każdego kto kocha Pucia (mój mąż szkoli na niej swoją wymowę polskiego, pod czujnym okiem dwulatka).

Genialna książeczka, która zapoznaje nasze dzieci z podstawowymi rzeczownikami i czasownikami. Szczerze polecam.

Kolejna propozycja dla najmłodszych czytelników. Tym razem maluchy przekonają się co robi ich ulubiony bohater. Na każdej stronie przedstawiony jest rzeczownik oraz czynność z tym związana. Wasz maluch pokocha Pucia.

Wydanie w twardej okładce zdecydowanie działa tutaj na plus. Książka nie niszczy się szybko i jest odporna na najmłodszych czytelników. W bardzo dobry sposób, pomaga rodzicom uczyć dzieci słów, spędzając razem czas, co jest ważne w rozwoju malucha. Ilustracje są przyjemne dla oka i potrafią zainteresować najmłodszych, więc szybko się nie nudzą. Bardzo fajna i z pewnością warta zakupu.

Nowy, mniejszy format książeczki, nadal sztywne strony. Znajdziemy na nich ulubieńca dzieciaków, wraz z nim zbiór czasowników i rzeczowników. Na przykład Pucia który się bawi, oraz zabawki wraz z ich nazwami. Nauka podstawowych słów i czynności, a przy tym zabawa z ulubieńcem maluchów.

Kolejne przygody naszego bohatera tym razem w mniejszym formacie, lecz walory edukacyjne i zabawa na największym poziomie!!!!!!

Super książka wzbogacająca słownictwo po przez naukę nazw czynności, które wykonuje Pucio

Dodaj cytat z książki Co robi Pucio?