One Night In Paris

New Adult College Romance Billionaire Romance
literatura obyczajowa, romans
angielski
New Adult College Romance Billionaire Romance

Sympatyczna, nie wymagająca pozycja na jeden wieczór. Przyjemnie się czytało, fajni bohaterowie. Brakowało trochę dramy i akcji, ale ogółem na plus.

Na półkach: , , , , ,

Jestem bardzo zaskoczona tym tytułem. Nie spodziewałam się takiego realizmu bohaterów. Ogromnym plusem jest fakt, że bohaterowie ze sobą rozmawiają, nie ma niedomówień. Anna i Wes zachowują się jak "normalni" ludzie. Byłabym wstanie uwierzyć, że to historia na faktach :). Malutką wadą jest wątek terapii, ponieważ nie jest realny ( musiałabym wejść już w spojlery dlaczego...

• 2020
  • 2020