Damien Prescott

Okładka książki Damien Prescott
Sandi Lynn Wydawnictwo: Independently published Cykl: Redemption Series (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Redemption Series (tom 4)
Independently published
2019-03-06
Data 1. wydania:
2019-03-06
angielski
New Adult College Romance Billionaire Romance

Piękna. Chociaż od połowy nie chciałam jej czytać, bo wiedziałam jaki będzie koniec, a zdecydowanie tego nie lubie. Miłe zaskoczenie.

Bardzo przyjemna bajka, ktora pokazuje co tak naprawde w zyciu jest wazne, ze pieniadze to nie wszystko, polecam :)

Dodaj cytat z książki Damien Prescott