Damien Prescott

Sandi Lynn Wydawnictwo: Independently published Cykl: Redemption Series (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Independently published
New Adult College Romance Billionaire Romance
Redemption Series (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
angielski
New Adult College Romance Billionaire Romance

Piękna. Chociaż od połowy nie chciałam jej czytać, bo wiedziałam jaki będzie koniec, a zdecydowanie tego nie lubie. Miłe zaskoczenie.

Bardzo przyjemna bajka, ktora pokazuje co tak naprawde w zyciu jest wazne, ze pieniadze to nie wszystko, polecam :)

• 2019
  • 2020