Gdy zakwitnie w nas miłość #1

Nio Nakatani Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Gdy zakwitnie w nas miłość (tom 1) Seria: Girls Love (Studio JG) komiksy
やがて君になる (Yagate Kimi ni Naru)
Sara Manasterska
Studio JG
romans szkolne życie okruchy życia yuri manga
やがて君になる (Yagate Kimi ni Naru)
Gdy zakwitnie w nas miłość (tom 1)
komiksy
Sara Manasterska
Girls Love (Studio JG)
romans szkolne życie okruchy życia yuri manga

Manga ta była dla mnie bardzo ekscytująca. Trzymała czytelnika w niepewności i ciekawości. Jedyna rzecz, która dość mi przeszkadzała to chaos z imionami, nazwiskami i bohaterami. Na początku książki trudno mi było połapać się kto kim jest i zrozumieć, która postać jak wygląda, ale po jakimś czasie wszystko stało się jasne :D

To bardzo dobry wstęp do świetnej serii yuri. Projekty postaci są bardzo ładne, a autorka umie użyć kadrowanie na swoją korzyść, tworząc różnego rodzaju klimat, czy napięcie. Najlepsze jednak są poruszane tematy. YagaKimi bierze na warsztat miłość i eksploruje ją na różne sposoby. Jest o tym jak postrzegamy to uczucie i dlaczego akurat w ten sposób. Manga traktuje temat...

• Manga
  • Mangi