Gdy zakwitnie w nas miłość #7

Okładka książki Gdy zakwitnie w nas miłość #7
Nio Nakatani Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Gdy zakwitnie w nas miłość (tom 7) Seria: Girls Love (Studio JG) komiksy
komiksy
Gdy zakwitnie w nas miłość (tom 7)
Girls Love (Studio JG)
やがて君になる (Yagate Kimi ni Naru)
Studio JG
2020-03-27
2020-03-27
Sara Manasterska
romans szkolne życie okruchy życia yuri manga

Super. Jak na razie najlepszy tom. Na początku Yuu jest załamana i chodzi przygaszona. Jednak przychodzi do samorządu i zachowuję się jak zawsze. Jednak ma się świadomość , że nie jest jak zawsze. W pewnej chwili idzie do pokoju nauczycielskiego , a Toko idzie z Nią. Jednak w trakcie drogi milczą i nagle Yuu się odwraca i mówi Toko , że jeśli zanosi coś do pokoju to Ona może to zrobić za Nią i bierze od Niej rzeczy i odchodzi , a Toko zostaję sama i nie wie co Jej powiedzieć. Potem Sayako podejmuję decyzję o tym by wyznać Toko miłość i radzi się właścicielki knajpki. I przy okazji poznajemy historię nauczycielki i właścicielki. Potem Toko i Sayako są na wycieczce i Sayako wyznaję Jej miłość i mówi , że poczeka na odpowiedź. Potem rozmawiają o miłości , a następnie Toko odrzuca Sayako mówiąc , że kocha kogoś innego i dziewczyna domyśla się , że chodzi o Yuu. I mówi , że nie jest zła na Toko , a Toko dzięki Jej wyznaniu zrozumiała , że tęskni za Yuu i chcę z Nią być. W międzyczasie Yuu tęskni za Toko i pragnie z Nią być. Spotyka się również z Makim , który Jej to uświadamia. A na koniec Yuu dostaję smsa od Toko , która prosi o spotkanie w pokoju samorządu i Yuu tam biegnie , a także widzimy , że Toko również biegnie. Naprawdę świetny tom , a koniec od razu zachęca do sięgnięcia po następny , który niestety jest już ostatnim. Podobało mi się tu również wyznanie Sayako. Oraz historia nauczycielki i właścicielki.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Gdy zakwitnie w nas miłość #7