Gdy zakwitnie w nas miłość #8

Nio Nakatani Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Gdy zakwitnie w nas miłość (tom 8) Seria: Girls Love (Studio JG) komiksy
やがて君になる (Yagate Kimi ni Naru)
Sara Manasterska
Studio JG
romans szkolne życie okruchy życia yuri manga
やがて君になる (Yagate Kimi ni Naru)
Gdy zakwitnie w nas miłość (tom 8)
komiksy
Sara Manasterska
Girls Love (Studio JG)
romans szkolne życie okruchy życia yuri manga

Bardzo przyjemna historia, sześć pierwszych tomów oceniam na dobre, jeśli miałabym powiedzieć, który tom mi się najbardziej podobał, to chyba wybrałabym tom trzeci. Tom siódmy wypada niestety najgorzej, koniec końców tom osmy jest znośny, ale jak na zakończenie całej serii to trochę za mało. Ogólnie rzeczy biorąc polecam, jednak mały niesmak po dwóch ostatnich tomach pozostaje.

• Manga
  • 2021