110 ŁKS. 110 meczów na 110 - lecie Łódzkiego Klubu Sportowego

Polska Press Sp. z o.o.
piłka nożna Łódź Łódzki Klub Sportowy ŁKS
sport
piłka nożna Łódź Łódzki Klub Sportowy ŁKS

Pięknie ilustrowana, świetnie opisana. Obowiązkowa lektura dla Rodowitego Łodzianina:)

Książka ukazała się na sam koniec roku jubileuszowego, ale zdecydowanie warto było na nią poczekać. Twarda oprawa, ładna szata graficzna, dużo starannie dobranych zdjęć oraz treść przekazana w klarownej i interesującej formie - to tak po stronie plusów w telegraficznym skrócie. Po Remku Piotrowskim, który na co dzień zajmuje się pisaniem książek o tematyce historycznej, a...

Wyjątkowa książka, pięknie wydana.

• 2019
  • Piłka nożna