Zamach na II RP. Elity na celowniku.

Remigiusz Piotrowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN literatura faktu
9788301200756
Wydawnictwo Naukowe PWN
literatura faktu
9788301200756

W jednym z okien kamienic zapaliło się światło. Noc zapadła nad miastem, przez ulice przechadzała się pustka. Po chwili światło za oknem zgasło. Z budynku wyszedł młody mężczyzna około trzydziestki. Przeszedł przez ulice z jednym celem. Dostał wyraźne wytyczne, nie było już wyjścia. Tej nocy każdy dom zasnął snem sprawiedliwego. Ciszę przerwał nagły wybuch. Fundamenty...

• E-Booki
  • 📚 Domowa biblioteczka - zbiory tradycyjne (wersje papierowe)
  • ⚔ ⌛️Historia
  • Kindle
  • Historia Polski
  • Z polecenia
  • ✔ 📚 Posiadam

Dodaj cytat z książki Zamach na II RP. Elity na celowniku.