Mamy dla Mamy. Macierzyństwo - jak to się teraz robi?


Średnia ocen
9,0 / 10
41 ocen 18 opinii

Oceń przeczytaną książkę
Dodaj książkę do biblioteczki

Kup książkę

Pozostałe księgarnie

Informacja

Reklama

Książki autora

Okładka książki Mamy dla Mamy. Ciąża - jak przygotować się na życiową rewolucję? Barbara Falenta, 1200 kobiet
9,1
Mamy dla Mamy.... Barbara Falenta, 1200...
Reklama

Podobne książki

Więcej
więcej

Oceny

Średnia ocen
9,0 / 10
41 ocen
Twoja ocena
0 / 10

Opinie [18]

Sortuj:
3
2

Na półkach: , , ,

Przeczytałam pierwszą część i tak jak zasugerowały dziewczyny-autorki zabrałam się za drugą. Druga częśc jest z dwa razy dłuższa niż pierwsza, ale mam wrażenie, że ją tak szybko przeczytałam jak pierwszą. Po prostu chciałam wszystko ogarnąć i wiedzieć do czego wracać potem. Obie części polecam wszystkim mamom! A mamom autorkom z całego serca dziękuje za ogrom wykonanej pracy!

Pokaż mimo to

533
1

Na półkach:

Pomysł na obie książki bardzo fajny - ale niestety niedopracowany.
Najbardziej przeszkadzały mi powtórzenia - i pomiędzy tomami (w drugim powtarza się spora część informacji z pierwszego) i wewnątrz każdej z części, pomiędzy rozdziałami.
Brakowało mi również konkretu, za dużo jak dla mnie było treści "pitu-pitu". Miejscami miałam wrażenie, że ktoś po prostu zrobił...

więcej Pokaż mimo to

4
4

Na półkach: ,

Książkę dostałam w prezencie i to był najlepszy prezent jaki mogłam dostać jako młoda mama. Ta książka pokazała mi jak wiele zmieniło się w zakresie wiedzy na temat wychowania dziecka od czasów naszego własnego dzieciństwa (i czasów rodzicielstwa naszych rodziców). Dopiero po przeczytaniu tej ksiażki zrozumiałam, jak wiele absurdalnych informacji przekazują nam starsze...

więcej Pokaż mimo to

Reklama
2
2

Na półkach:

Czytam, czytam i czytam (mam oba tomy), i nie mogę uwierzyć o jak wielu tematach nie miałam pojęcia! Nie oddam tej książki nikomu! Zachowam ją sobie i przekażę własnym dzieciom!

Pokaż mimo to

2
2

Na półkach: ,

Jedyna książka dotycząca macierzyństwa, którą byłam w stanie przeczytać (i mój mąż też!). Inne zupełnie mi nie podeszły, np. "W oczekiwaniu na dziecko" - zbyt specjalistyczny język, za dużo szczegółów, nuda; "Ciężarówką przez 9 miesięcy" - zabawne, ale mało konkretów i tak naprawdę niewiele poruszonych wątków. Poza tym to są książki zagraniczne, tłumaczone, a "Mamy dla...

więcej Pokaż mimo to

2
2

Na półkach: ,

Książka jest genialna (przeczytałam tom I i II)! Można w nich znaleźć odpowiedzi na większość nurtujących pytań - zarówno tych dotyczących ciąży, jak i macierzyństwa. Po jej przeczytaniu opanował mnie jakiś taki spokój i pozytywne nastawienie do macierzyństwa. Polecam wszystkim mamusiom i tatusiom.

Pokaż mimo to

4
3

Na półkach: , ,

Książkę widziała wcześniej u dwóch koleżanek i można powiedzieć, że jest teraz bardzo modna. Jak przeczytałam fragment to zobaczyłam dlaczego tak jest! Po prostu książka jest super! Ogromna ilość informacji, których wcześniej nie widziałam nigdzie indziej, fajnie wszystko napisane. Książę a właściwie dwie książki dwa tomy mają specjalne miejsce na mojej półce!

Polskie...

więcej Pokaż mimo to

3
3

Na półkach: , ,

Książka perełka! Polecam!!! :)

Pokaż mimo to

2
2

Na półkach: , ,

Polecam książkę jako taką do strawienia przez faceta i to było smaczne danie :) Mam na liście do przeczytania kilka innych od żony, które powinien ogarnąć, ale ta mi przypadła do gustu. Przede wszystkim forma jest naprawdę świetna, krótkie konkretne rozdziały i info gdzie można doszukać więcej.

Efektem tego jest książka z postitami, które sobie pozaznaczałem i leży jako...

więcej Pokaż mimo to

2
1

Na półkach: ,

Uwielbiam! Nie lubię czytać, a tę książkę połknęłam w kilka dni! Nawet mój mąż chętnie ją czyta!

Pokaż mimo to

Książka na półkach

 • Chcę przeczytać
  53
 • Przeczytane
  49
 • Posiadam
  29
 • Ulubione
  16
 • Teraz czytam
  14
 • Poradniki
  4
 • 2019
  3
 • 2019
  2
 • Przeczytane w 2019
  2
 • Super
  1

Reklama

Reklama
Reklama

Tu pojawią się rekomendacje dla ciebie

Aby zobaczyć rekomendacje oceń 20 książek w serwisie

Oceń

Wypożycz z biblioteki

Reklama

Cytaty

Mogą Cię również zainteresować

Reklama

Przeczytaj także

zgłoś błąd