Transformacja doświadczeń życiowych uczestników mediacji

Okładka książki Transformacja doświadczeń życiowych uczestników mediacji
Agnieszka Dragon Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
204 str. 3 godz. 24 min.
Kategoria:
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo:
Oficyna Wydawnicza Impuls
Data wydania:
2018-12-01
Data 1. wyd. pol.:
2018-12-01
Liczba stron:
204
Czas czytania
3 godz. 24 min.
Język:
polski
ISBN:
9788380955301
Tagi:
mediacja mediator konflikt relacje media komunikacja społeczna pedagogika Impuls
Dodaj do pakietu
Dodaj do pakietu
Średnia ocen
8,0 8,0 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Poczekaj, szukamy dla Ciebie najlepszych ofert

Pozostałe księgarnie

Informacja

Reklama
Reklama

Podobne książki

Reklama

Oceny

Średnia ocen
8,0 / 10
1 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE

Sortuj:
avatar
1006
240

Na półkach:

Z recenzji wydawniczej: "Autorka niniejszej rozprawy jako długoletni mediator potrafiła z powodzeniem połączyć w niej zdobyte doświadczenie praktyczne z licznymi wątkami teoretycznymi, które dzisiaj obecne są zarówno w pedagogice, jak i naukach jej pokrewnych i odnoszą się bezpośrednio do tej szczególnej sytuacji psychospołecznej, jaką jest mediacja, czy też do podobnych sytuacji i procedur związanych z kształtowaniem stosunków społecznych w grupach lub zespołach zadaniowych, z rozwiązywaniem rozmaitych konfliktów międzyludzkich, bądź też z sytuacją negocjacji, udzielania porad, doradzania itp. Efektem tak właśnie dokonanych analiz są sformułowane przez dr Agnieszkę Dragon w końcowej części monografii bardzo konkretne zalecenia co do prowadzenia samej procedury postępowania mediacyjnego, jak również odnoszące się do kompetencji samych mediatorów oraz ich cech. […] W pełni popieram inicjatywę opublikowania jej pracy, która w moim przekonaniu będzie służyła zarówno studentom czy też słuchaczom studiów podyplomowych przygotowującym się do roli mediatora, jak i czynnym mediatorom w doskonaleniu ich osobistego warsztatu pracy".

Oficyna Wydawnicza Impuls http://www.impulsoficyna.com.pl/recenzje/transformacja-doswiadczen-zyciowych-uczestnikow-mediacji,2038.html

Z recenzji wydawniczej: "Autorka niniejszej rozprawy jako długoletni mediator potrafiła z powodzeniem połączyć w niej zdobyte doświadczenie praktyczne z licznymi wątkami teoretycznymi, które dzisiaj obecne są zarówno w pedagogice, jak i naukach jej pokrewnych i odnoszą się bezpośrednio do tej szczególnej sytuacji psychospołecznej, jaką jest mediacja, czy też do podobnych...

więcej Pokaż mimo to

4
Reklama

Cytaty

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Transformacja doświadczeń życiowych uczestników mediacji


Reklama
zgłoś błąd