Ikonoklazm

Rojewski ikonoklazm poezja Biuro Literackie
poezja
Rojewski ikonoklazm poezja Biuro Literackie
Inne

Okładka książki Śmierć warta zachodu Brygida Grysiak, Paweł Reszka, Magdalena Rigamonti, Jan Rojewski, Małgorzata Sidz, Piotr Siemion, Cezary Łazarewicz, Dorota Łosiewicz
7,7
Śmierć warta z... Brygida Grysiak, Pa...
Okładka książki Ludzie ze stacji Anna Adamowicz, Rae Armantrout, Kacper Bartczak, Paweł Bień, Artur Burszta, Wojciech Chamier-Gliszczyński, Grzegorz Chojnowski, Michał Domagalski, Łukasz Dynowski, Konrad Góra, Jerzy Jarniewicz, Radosław Jurczak, Mundek Koterba, Michał Krawczyk, Natalia Kubicius, Paweł Kusiak, Karol Maliszewski, Nina Manel, Dawid Mateusz, Joanna Mueller, Bronka Nowicka, Grzegorz Nurek, Paulina Pidzik, Klaudia Pieszczoch, Anna Podczaszy, Marta Podgórnik, Jakub Pszoniak, Agata Puwalska, Jan Rojewski, Bianka Rolando, Robert Rybicki, Anna Sawicka, Krzysztof Schodowski, Urszula Sieńkowska-Cioch, Kamil Sipowicz, Rafał Skonieczny, Jakub Skurtys, Marta Sokołowska, Katarzyna Szaulińska, Tadeusz Sławek, Maciej Taranek, Antonina M. Tosiek, Aleksander Trojanowski, Anna Wasilewska, Grzegorz Wołoszyn, Bohdan Zadura, i inni, Elżbieta Łapczyńska, Filip Łobodziński
7,0
Ludzie ze stacji Anna Adamowicz, Rae...