Połów. Poetyckie debiuty 2017

poezja poezja współczesna almanach antologia
poezja
Poezje
poezja poezja współczesna almanach antologia

Okładka książki Wiosnę odwołano. Antologia dzienników pandemicznych Paweł Bień, Dominika Chmiel, Iwona Czerwieńska, Dominika Filipowicz, Hanna Golda, Maciej Grzenkowicz, Elżbieta Isakiewicz, Sylwia Jaworska, Iwona Karczmarek, Renata Kochan, Lidia Kowalczyk, Bartosz Kozdęba, Alicja Lampa, Dorota Malina, Małgorzata Mazana, Marta Pietraszek, Mariusz Sambor, Katarzyna Sikora, Tomasz Stokowski, Lidia Struzik, Izabela Szolc, Sebastian Wojdyło, Katarzyna Zielińska, Izabela Łapińska
8,0
Wiosnę odwołan... Paweł Bień, Dominik...
Okładka książki Ludzie ze stacji Anna Adamowicz, Rae Armantrout, Kacper Bartczak, Paweł Bień, Artur Burszta, Wojciech Chamier-Gliszczyński, Grzegorz Chojnowski, Michał Domagalski, Łukasz Dynowski, Konrad Góra, Jerzy Jarniewicz, Radosław Jurczak, Mundek Koterba, Michał Krawczyk, Natalia Kubicius, Paweł Kusiak, Karol Maliszewski, Nina Manel, Dawid Mateusz, Joanna Mueller, Bronka Nowicka, Grzegorz Nurek, Paulina Pidzik, Klaudia Pieszczoch, Anna Podczaszy, Marta Podgórnik, Jakub Pszoniak, Agata Puwalska, Jan Rojewski, Bianka Rolando, Robert Rybicki, Anna Sawicka, Krzysztof Schodowski, Urszula Sieńkowska-Cioch, Kamil Sipowicz, Rafał Skonieczny, Jakub Skurtys, Marta Sokołowska, Katarzyna Szaulińska, Tadeusz Sławek, Maciej Taranek, Antonina M. Tosiek, Aleksander Trojanowski, Anna Wasilewska, Grzegorz Wołoszyn, Bohdan Zadura, i inni, Elżbieta Łapczyńska, Filip Łobodziński
7,0
Ludzie ze stacji Anna Adamowicz, Rae...