Zwierzęta na zakręcie

Okładka książki Zwierzęta na zakręcie
Beata Mytych-Forajter Wydawnictwo: Instytut Badań Literackich PAN Seria: Nowa Biblioteka Romantyczna językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Nowa Biblioteka Romantyczna
Instytut Badań Literackich PAN
2017-01-01
2017-01-01

Patronaty LC

Okładka książki Ilustrowany słownik terminów literackich. Historia, anegdota, etymologia Zbigniew Kadłubek, Beata Mytych-Forajter, Aleksander Nawarecki
Ocena 8,2
Ilustrowany sł... Zbigniew Kadłubek,&...
Okładka książki Ptaki. Przeploty Justyna Bargielska, Jacek Betleja, Dominika Dolata, Tomasz Gęsina, Iwona Gralewicz-Wolny, Lubomír Hampl, Kalina Jaglarz, Jacek Karczewski, Magdalena Kokoszka, Alina Mitek-Dziemba, Beata Mytych-Forajter, Tadeusz Sławek, Iwona Słomak, Anna Starzyczyny, Justyna Tymieniecka-Suchanek, Maria Wiszniowska, Piotr Zając
Ocena 5,6
Ptaki. Przeploty Justyna Bargielska,...
Okładka książki Wykłady lozańskie Adama Mickiewicza Beata Mytych-Forajter, Aleksander Nawarecki
Ocena 6,5
Wykłady lozańs... Beata Mytych-Forajt...

Mogą Ciebie zainteresować

Dodaj cytat z książki Zwierzęta na zakręcie