Czas na opowieść.

bajki baśnie podania legendy dzieci
bajki
9788379719105
bajki baśnie podania legendy dzieci

Pięknej, fascynującej, wypełnionej przygodą i niezwykłymi emocjami bajkowej opowieści, nigdy za wiele! Wiedzą o tym doskonale nasze dzieci, które to wciąż zasypują nas pytaniami o to, kiedy podarujemy im kolejną książeczkę z bajkowymi historiami:) Cóż - na pytanie kiedy, nie znam odpowiedzi, ale mogę za to doradzić, co warto dać do rąk naszym maluchom! Mam tu na myśli...

Dodaj cytat z książki Czas na opowieść.