Gdy jesień nastanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków

Renata Piątkowska Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Gang Słodziaków (tom 2) Seria: Gang Słodziaków literatura dziecięca
Zielona Sowa
gang słodziaków biedronka
Gang Słodziaków (tom 2)
literatura dziecięca
Gang Słodziaków
gang słodziaków biedronka

2005

Nie spodziewałam się, że literatura dziecięca oparta na marketingowym wytworze Biedronki będzie tak wysokich lotów. Świetne są przygody pluszaków z dyskontu,choć związek muchy z lisem zaniepokoił mnie, opowiadanie "Mgła" rozbawiła mnie najbardziej. Polecam.

Podejrzewam, że nie ma ani jednej osoby, która nie słyszałaby o Gangu Słodziaków - te sympatyczne maskotki skradły serce niejednemu dziecku. Uważam, iż świetnym pomysłem jest też wydawanie kolejnych przygód Słodziaków w wersji książkowej.

Czytelnik ma okazję towarzyszyć Słodziakom w wielu wydarzeniach - przełamywaniu swoich strachów, poznawaniu nowych sąsiadów, wyścigu po...

Super książka, kosztuje niedrogo (9,99 zł) 😀

Pięknie ilustrowana książka (cz. 2) w twardej oprawie zaprasza przedszkolaków do następnych przygód o Gangu Słodziaków. W tej książce czytelnik znajdzie takie rozdziały jak: odwaga, obcy, wyścig, mgła, listy, zima. Na leśnej polanie pojawiają się nieoczekiwanie goście. Słodziaki m.in. stawiają czoła bielutkiej mgle, rozgrywają wyścig, w którym nikt nie może czuć się...

Wesołe historyjki, ładne ilustracje - to książka, którą uwielbia moja córeczka.

Dalsza część losów sympatycznych zwierzaków z Leśnej Polany. I tym razem przygody milusińskich zainteresują dzieci. Polecam do wieczornego czytania :)

Fajniejsze opowiadania niż w 1 części tej serii, jestem pozytywnie zaskoczona :D

2098

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona bajkami napisanymi pod pluszaki. Może nie rozumiem tylko tych dziwnych międzygatunkowych miłości, ale po za tym uznaję tę akcję za bardzo udaną.

• 2020
  • 2018