Kup teraz - 14 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

Edipresse
ziemniak przepisy kuchnia kulinaria polska
kulinaria, przepisy kulinarne
ziemniak przepisy kuchnia kulinaria polska

Książka zawiera z jednej strony proste i czasem oczywiste przepisy, z drugiej strony ciekawe i nie znane w moim regionie potrawy. Wszystkie łączy jednak prostota i łatwa dostępność składników. Wielkich zaskoczeń tu nie znajdziesz, większość potraw zrobisz ze składników takich jak oczywiście ziemniaki ale często powtarza się mąka, jajka, cebula, biały ser a jednak powstała...

• Moje własne
  • Kulinarne/okołokulinarne