Kup teraz - 21 ofert w cenie od 6.99 zł do 48.97 zł

Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
MASTER YOUR TIME, MASTER YOUR LIFE: The Breakthrough System to Get More Results, Faster, in Every Area of Your Life
Magda Witkowska
MT Biznes
biznes poradnik
biznes, finanse
Magda Witkowska
biznes poradnik

W książce tej najbardziej spodobało mi się to, iż autor opisał temat zarządzania czasem w sposób, który mnie zaciekawił, a przeczytałem już sporo książek odnośnie tej tematyki. Dodatkowym plusem jest to, że jest tu sporo konkretnych informacji i wskazówek.

• Zarządzanie czasem
  • 2019
  • Audiobook
  • Ostrzenie brzytwy
  • 2021
  • SelfHelps

Dodaj cytat z książki Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia