Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Okładka książki Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia
Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
biznes, finanse
MASTER YOUR TIME, MASTER YOUR LIFE: The Breakthrough System to Get More Results, Faster, in Every Area of Your Life
MT Biznes
2018-01-01
2018-01-01
Magda Witkowska
biznes poradnik

Przesłuchałam w formie audiobooka, poziom ogólności treści książki był tak duży, że po dwóch dniach nie umiem przytoczyć z niej żadnych konkretnych porad. Nic odkrywczego, o wszystkim już było, banał poganiał banał. Podsumowując jednym zdaniem: pracujmy mniej, ale efektywniej.

W książce tej najbardziej spodobało mi się to, iż autor opisał temat zarządzania czasem w sposób, który mnie zaciekawił, a przeczytałem już sporo książek odnośnie tej tematyki. Dodatkowym plusem jest to, że jest tu sporo konkretnych informacji i wskazówek.

Dodaj cytat z książki Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia