Reguła 10X

Grant Cardone biznes, finanse 256 str.
9788377019757
Złote Myśli
biznes, finanse

9788377019757
Złote Myśli
biznes, finanse

Porównaj ceny i

Reguła 10x to totalna petarda.

Jak w żadnej książce nie znajdziesz tam gotowych metod jak wynieść swój biznes na wyżyny, ale znajdziesz najprostsze rzeczy, obudowane wokół tytułu książki jak codziennie, z godziny na godzinę, z minuty na minutę tworzyć przewagę nad innymi.

Bardzo spodobał mi się język tekstu oraz prostota, która wdrożona nie może nie działać! Ostatnia...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Regułę 10X" napisał Grant Cardone, ekspert od sprzedaży i autor licznych bestsellerów "New York Timesa". Jest to książka głównie o rozwoju osobistym oraz o sposobach na odniesienie sukcesu w różnych dziedzinach życia, od przedsiębiorczości po życie osobiste. W niniejszym poradniku znajdziemy wiele trafnych spostrzeżeń i wartościowych uwag na temat rozwoju osobistego i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Szczerze - najlepsza książka z tej tematyki, jaką czytałem w tym roku. Naładowała, dała pomysły, pozwoliła poczuć sukces i myślenie na dużą skalę. Odpowiednia długość, bez nachalnej sprzedaży swoich usług:) i jedyna wątpliwość jest taka, że pracując tyle, ile pracuje Cardone (a przynajmniej namawia do tego) dostałbym wylewu, a nie awans, czy przelew na 1 mln złotych ;)

Książka pokazuję prawdę o życiu codziennym. Motywuje do działania.

• Biznes, marketing, informatyka
  • Z polecenia