W imię miłości – uczucie romantyczne i jego ofiary

Ruhama Goussinsky Wydawnictwo: Instytut Psychologii Zdrowia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
In the Name of Love. Romantic Ideology and Its Victims
Karina Wieczorek
Instytut Psychologii Zdrowia
Psychologia Szkoły wyższe edukacja
In the Name of Love. Romantic Ideology and Its Victims
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Karina Wieczorek
Psychologia Szkoły wyższe edukacja

Wspaniała książka. Obowiązkowa lektura dla wszystkich, którym filmy, romantyczne piosenki i cała współczesna kultura wypaczyły obraz prawdziwej miłości. Książka wydobywa na światło dzienne wszystkie iluzje na temat miłości, które dogłębnie zakorzenione są w każdym z nas i powodują rozpad związków, które nazywamy „miłością”.

• Psychologia
  • Nałogowa miłość/współuzależnienie