Teatr pod Białym Latawcem

Temat ciekawy, ale akcja bardzo przewidywalna.

Na półkach: , , , , ,

Przeniosłam się w magiczny, cudowny świat w powieści Ilony Gołębiewskiej opowiada o młodej dziennikarce Zuzannie bohaterka bardzo ciepła sympatyczna natychmiast polubiłam ją.
Klimat oddała mi ta książka klimatyczna, piękna, niezwykła i poruszająca ważne tematy życiowe.
Skradła moje serce, zachwycona jestem lekturą.

lekka,łatwa i przyjemna...ale też skłaniająca do zastanowienia i zatrzymania się w codziennym biegu. O ludzkich demonach i słabościach, o sile marzeń i znaczeniu woli walki.

Jestem pozytywnie zaskoczona. Może trochę banalnie i infantylnie, ale czytałam jednym tchem, było mi ciepło na serduchu to chyba jednak nie było źle? Przeczytajcie!

Teatr pod Białym Latawcem to książka Ilony Gołębiewskiej.
Kiedy sięgałam po tę pozycję nie wiedziałam czego się spodziewać... tytuł trochę mnie odstraszał... myślałam historia o teatrze to chyba nie dla mnie.
Po lekturze którą czytałam z dużym zainteresowaniem myślę że to najlepsza książka autorki a tytuł nie mógł być inny.

Bardzo dziękuję autorce za poruszenie tak ważnego...

Miałam wrażenie że książka napisana według schematu- napisz o niepełnosprawności, masz sukces muroany....Całość szablonowa, rozwleczona, niby wątek kryminalny, ale nieciekawie poprowadzony.....bardzo takie sobie.

Tytułowy teatr pod białym latawcem to miejsce schronienia dla dzieci i młodzieży pokrzywdzonej przez los. To miejsce, w którym osoby niepełnosprawne mogą realizować swoje pasje, rozwijać kreatywność i spełniać marzenia.
Główna bohaterka, Zuza Widawska, niegdyś nieustępliwa dziennikarka, zalicza wpadkę stulecia i wypada z obiegu. Z wilczym biletem od dawnego pracodawcy...

Trochę bajkowa opowieść o losach dziennikarki Zuzanny. Można się przenieść w świat, gdzie wszystko kończy się happy endem. Dobrze się czyta.

Jak dla mnie nadmiernie rozwleczona akcja. Tego nie lubię. Po przeczytaniu połowy miałam ochotę książkę odłożyć, ale zaczęło się coś dziać. Wytrwałam. Uczciwie przyznaję, że gdy czytałam tę, czekała na mnie inna książka, której byłam bardzo ciekawa. Może stąd moje zniecierpliwienie i ocena jest za surowa? Nie będę tego sprawdzać i po raz drugi, nawet w najbardziej...

Genialna !!!

Dyskusje