Kup teraz - 12 ofert w cenie od 6.99 zł do 60.54 zł

Dlaczego jeszcze nie śpisz Wszystko, czego potrzebujesz, żeby się w końcu wyspać

Chris Winter Wydawnictwo: Laurum poradniki
The Sleep Solution: Why Your Sleep is Broken and How to Fix It
Jerzy Korpanty
Laurum
The Sleep Solution: Why Your Sleep is Broken and How to Fix It
poradniki
Jerzy Korpanty

Przyjemna książka, pisana z humorem i dostarczająca sporej dawki wiedzy na temat snu (i jego braku). Wartość merytoryczną można streścić na maksymalnie kilku stronach, ale forma przedstawienia sprawia, że zostaje w pamięci na długo. Dzięki tej książce w końcu przekonałem żonę, że świecąca dioda w tv czy zegarku ma prawo przeszkadzać mi w zaśnięciu.

Na półkach: , , , ,

Autor bardzo dobrze wyjaśnia istotę snu i to w jaki sposób odziaływuje na nasze zdrowie i życie. Wyjaśnia w jaki sposób zachować odpowiednią higienę snu, a także daje pewne wprowadzenie jeżeli chodzi o urządzenia, które mogą wpłynąć na jakość snu. Zostają również omówione wszelkie czynniki zaburzające sen oraz choroby, które uniemożliwiają zdrowy sen.
To co najbardziej mi...

• 2020