Anara. Zagłada

fantastyka anara psychoskok fantasy

Krwiożercze potwory
Tajemnicze morderstwa
Nieznany wróg
Czyli ciemna strona fantastyki.
Nieuchronnie zbliża się dzień ostatecznego starcia z siłami Ar-khanu.
Czy Aleks wraz z przyjaciółmi będzie w stanie zapobiec nadchodzącej zagładzie?
Yormidhol pogrąża się w żałobie i chaosie po niespodziewanej stracie swojego władcy.Prawo do tronu Podziemnego Miasta uzurpuje sobie kobieta,która niegdyś pozostawała w bardzo bliskich relacjach z dotychczasowym królem.
W Antaresie również nadszedł czas dużych zmian.Niestety Miasto Wojowników niedługo będzie mogło cieszyć się pokojem.
Mei wraz z Ayame próbują rozwiązać tajemnicę krwawych mordów,którym padają nie tylko zwierzęta,ale także ludzie.
Co z tego wszystkiego wyniknie?
Dowiecie się z książki ,,Anara.Zagłada"Marcina Zajdlera.
Wcześniej raczej rzadko czytałam książki #fantasy ,ale po tej pozycji mogę śmiało powiedzieć,że pokochałam fantastykę💖
Bynajmniej w wykonaniu Pana Marcina😊
Książka jest po prostu niesamowita!!!
Tak dobra jak moje ulubione Lodowe Marzenie w Mc Donaldzie😍😊
Ma swój specyficzny,mroczny klimat,który wywołuje dreszcz podniecenia.
Przenika przez całe ciało,wciąga w swoje głębiny i mocno trzyma w szponach nie opuszczając aż do ostatniej strony😍👍
Zazdroszczę autorowi wyobraźni.
To,co zrobił w tej książce-to było mistrzostwo!!!
Co tu dużo mówić...
Jestem po prostu zachwycona i czekam na kolejną część😍😍😍
Oczywiście POLECAM👍👍👍

Krwiożercze potwory
Tajemnicze morderstwa
Nieznany wróg
Czyli ciemna strona fantastyki.
Nieuchronnie zbliża się dzień ostatecznego starcia z siłami Ar-khanu.
Czy Aleks wraz z przyjaciółmi będzie w stanie zapobiec nadchodzącej zagładzie?

Druga część powieści równie wciągająca i łatwa w czytaniu jak pierwsza :) Książka spełniła moje oczekiwania.. Teraz czekam na zapowiadaną przez autora trzecią część :)

Marcin Zajdler Anara. Zagłada Zobacz więcej
Marcin Zajdler Anara. Zagłada Zobacz więcej