Biblia #SELF-PUBLISHINGu

Aleksander Sowa poradniki 490 str.
Złote Myśli
poradniki
pisarstwo self-publishing wydawanie publikowanie

Złote Myśli
poradniki
pisarstwo self-publishing wydawanie publikowanie

Porównaj ceny i

Poradnik dla osób piszących. Data przeczytania jest umowna ponieważ zaglądam do tej książki od czasu do czasu. Wertuję rozdziały, które mi są aktualnie potrzebne.
Zgodnie z radami autora- tak jestem zdecydowana by pisać mimo wszystko. Niemniej jednak w zakresie składu, druku powierzam ten aspekt profesjonalistom.

Książka, której moim zdaniem potrzebuje każdy pisarz amator.

Aleksander Sowa przystępnym językiem opowiada nam o kilkuletnim doświadczeniu w dziedzinie samodzielnego wydawania książek. Bardzo podoba mi się ton, sposób w jaki przekazuje nam te wiedzę, niczym surowy nauczyciel na akademii.
Na samym początku mamy nieco o samym autorze, o jego zmaganiach, o samym powstaniu...

• Inne
  • O książkach