Wyszczekana miłość

Okładka książki Wyszczekana miłość
Jenn McKinlay Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Bluff Point (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bluff Point (tom 2)
Barking Up the Wrong Tree
Wydawnictwo Kobiece
2018-10-03
2018-10-03

Jedynka mnie trochę nudziła i byłam zniechęcona ale, że mam 3 części i tak planowałam przeczytać wszystkie. Ta była trochę dłuższa ale więcej w niej poczucia humory i to na plus.

Książka zakupiona w ramach prezentu, ale byłabym chora, gdybym jej sama nie przeczytała. Wszak dobrze wiedzieć, jakiego rodzaju historię wręcza się komuś do przeżycia w wyobraźni.

Dopiero przy pisaniu tej recenzji dowiedziałam się, że jest to drugi tom serii. Nie mając o tym pojęcia, w ogóle nie zwróciłam na to uwagi, więc z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że...

"Wyszczekana Miłość" to drugi tom serii "Bluff Point", którą miałam okazję przeczytać. Bardzo polubiłam się z tymi bohaterami, bo książka była świetną odskocznią od wymagających lektur i wiedziałam, że muszę kontynuować kolejne tomy. Co prawda leżały na półce od dłuższego czasu, ale o nich nie zapomniałam, czekałam chyba na odpowiedni moment, kiedy to będę miała ochotę na...

"Wyszczekana Miłość" to druga książka serii "Bluff Point", jednak jeśli tak jak ja najpierw sięgacie po nią nie będziecie zawiedzieni. Każda książka jest o innej parze przyjaciół gdzie dużą rolę odegrały zwierzęta.
Jeśli kochasz zwierzaki i romanse te książki są dla Ciebie!

Głównymi bohaterami są Carly i James.
Polubiłam ich od pierwszych stron książek!

Carly wraca do...

Ona - pewna siebie, żywiołowa, z ciętym językiem, miłośniczka "one night stand"/ numerków na jedną noc, z bagażem emocjonalnym. Zraniona na tyle głęboko by nie chcieć się wiązać. Związkofob.
On - przystojny fizjoterapeuta, romantyk, otwarty, wesoły, pasjonat "naprawiania" ludzi i zwierząt. Wie czego chce i dąży do celu za wszelką cenę. Przygoda na jedną noc nie jest dla...

boniu, ale Carly denerwowała mnie z tym pociągiem do jednorazowych przygód, a moment kiedy z Jamesa chciała się wyleczyć wyrywając gościa w klubie sięgał zenitu jej głupoty. Szkoda Jamesa na taką bohaterkę, nawet jeśli później trochę się ogarnęła.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Drugi tom z cyklu Bluff Point. Delikatnie gorszy, ale delikatnie. W tym tomie poznajemy bardziej Carly i nowego mieszkańca miasteczka James. Zabawa na jedną noc nie kończy się tak jak zakładała Carly i zaczyna się zabawa, podchody.
W tle znów spotykamy przyjaciół z Bluff Point, do tego dochodzi papuga, dwa psy i młodsza siostra Carly.
Również poznajemy ich historię ,...

Kolejna część serii opisana jako opowieść z merdającym ogonkiem w tle. Szkoda, że tej historii zwierzęcej jest jak na lekarstwo. Autorka nadal skupia się głównie, na relacjach pomiędzy zaprzyjaźnionymi młodymi osobami, tym razem bardziej na trochę innych osobach, wprowadzając zwierzęta jakby na siłę. I jeszcze te denerwujące dialogi, powtarzające się w nastepnych częściach....

Pierwsza część była średnia i prawie odpuściłam sobie kontynuowanie. Doczytałam się dobrych opinii odnośnie drugiej i dałam szanse, czego naprawdę nie żałuje! Bohaterowie świetni, tym razem to facet się uganiał za babką (co bardzo lubię) a najlepsza w tym wszystkim była papuga, ileż ja się uśmiałam :) Polecam!

Recenzja z bloga https://weronikarecenzuje.blogspot.com/2019/03/jenn-mckinlay-wyszczekana-miosc.html

"Wyszczekana Miłość" to drugi tom serii "Bluff Point", którą miałam okazję rozpocząć w styczniu. Bardzo polubiłam się z tymi bohaterami, bo książka była świetną odskocznią od wymagających lektur i wiedziałam, że muszę kontynuować kolejne tomy. Co prawda leżały na półce od...

• 2019
  • 2018