Interview: Nowy Jork, Los Angeles

Amber
2018-10-11
2018-10-11
romans miłość wywiad przyjaźń

Ostrzegam. Płytkie, powierzchowne i mega słabe/ Wszystkiego po trochu. Puszczalska dziewczyna, która mówi o sobie, ze robi to często i wszędzie. Przyjaźnie zawierane po 2 dniach znajomości i wreszcie ,, kocham cię,, po tygodniu. BRRRR

Książka dość przewidywalna, co nie zmienia faktu, że bardzo przyjemnie się ją czyta. Daje 7/10

Lekka, łatwa i przyjemna

Lekka, łatwa i przyjemna

"od­da­wa­nie komuś serca na resz­tę życia jest bez sensu, bo nic nie trwa wiecz­nie. Wej­ście w zwią­zek zmie­nia ludzi, a przy­naj­mniej jedną stro­nę. Za­czy­na chcieć, żeby ta druga osoba ją ko­cha­ła, że po­świę­ca sie­bie, do­sto­so­wu­je się i robi wszyst­ko, byle za­trzy­mać uko­cha­ne­go przy sobie."

Laurel ma przeprowadzić wywiad z dwoma bogatymi kawalerami. Pierwszym jest Craig Pines z Los Angeles, drugim Wyatt Coleman z Nowego Jorku.
Laurel wyznaje filozofię przecz ze związkami stąd nawiązuje z Panami lekkie niezobowiązujące relacje. Jeden ukrywa się przed życiem, które go zraniło, drugi woli ogród pełen kwia­tów niż jedną różę.
Dokąd losy poprowadzą młodą kobietę?

Lubię Sandi z uwagi na jej lekki styl pisania ale tutaj to było aż za lekkie, wręcz płytkie i nieco nijakie. Fajna, ciekawa historia ale opowiadziana nijako. I choć sięgnę po ciąg dalszy to i tak uważam, że sporo tej książce brakuje do miana dobrej.

Laurel ma przeprowadzić wywiad z dwoma bogatymi kawalerami....

Ostatnio miałam ochotę na jakiś romansik🙂, więc sięgnęłam po tą oto książkę.... No i niestety zawiodłam się😒

Czyta się szybko ale mało tego romansu w książce. Uważam, że autorka podeszła zbyt ambitnie do tej książki. Chciała napisać romans i na dodatek poruszyła milion innych wątków, takich jak żałoba, zdrada, czy też trudne relacje rodzinne. Mamy tu po trochu wszystkiego, czyli tak naprawdę nic nie mamy... Jak dla mnie książka była naprawdę mierna.

Tak zdecydowanie jestem romantyczką.
Piękna historia.
Ludzie czasem żyją w zaślepieniu, czasem skrzywdzeni i smutni.
W końcu trafisz na tą jedyną i wyjątkową osobę.
Polecam

Tak zdecydowanie jestem romantyczką.
Piękna historia.
Ludzie czasem żyją w zaślepieniu, czasem skrzywdzeni i smutni.
W końcu trafisz na tą jedyną i wyjątkową osobę.
Polecam

Ksiazka przyjemna, lekka. Szybko sie czyta. Nie ma czasu na nude.

Ksiazka przyjemna, lekka. Szybko sie czyta. Nie ma czasu na nude.

Książka bez jakiś większych rewelacji, ale przyjemnie się czytało. Jest to idealna lektura na odprężenie się po ciężkim dniu.

Nic zaskakującego czy zachwycającego - okropnie płytka i byle jak stworzona trójka bohaterów z przesadnymi dramatami. Mogłabym przeżyć bez znajomości tego tekstu...

Mam mieszane odczucia po przeczytaniu tej książki. Jej główne zalety to to, że była krótka, szybko się ją czytało i końcówka trochę uratowała fabułę.

Dodaj cytat z książki Interview: Nowy Jork, Los Angeles