Sandi Lynn Wydawnictwo: Amber literatura obyczajowa, romans
Amber
romans miłość wywiad przyjaźń
literatura obyczajowa, romans
romans miłość wywiad przyjaźń

Tak zdecydowanie jestem romantyczką.
Piękna historia.
Ludzie czasem żyją w zaślepieniu, czasem skrzywdzeni i smutni.
W końcu trafisz na tą jedyną i wyjątkową osobę.
Polecam

Ksiazka przyjemna, lekka. Szybko sie czyta. Nie ma czasu na nude.

Książka bez jakiś większych rewelacji, ale przyjemnie się czytało. Jest to idealna lektura na odprężenie się po ciężkim dniu.

Nic zaskakującego czy zachwycającego - okropnie płytka i byle jak stworzona trójka bohaterów z przesadnymi dramatami. Mogłabym przeżyć bez znajomości tego tekstu...

Mam mieszane odczucia po przeczytaniu tej książki. Jej główne zalety to to, że była krótka, szybko się ją czytało i końcówka trochę uratowała fabułę.

42/2018

Opis był bardzo zachęcający.... że bestseller i w ogóle ach i ech... Niestety ta książką bardzo się zawiodłam :/ Główna bohaterka jest jakaś taka nijaka, tak żeby poczytać dla samego czytania to spoko, ale jeśli ktoś oczekuje czegoś więcej po książce to sugeruję rozejrzeć się za inną pozycją

Super romans. Taki na nasze czasy. Nie znajdziecie tutaj nieporadnej, nieśmiałej dziewczyny czekającej na swojego księcia. Znajdziecie za to odważną, pyskatą, ciekawską, przebojową, porządną dziennikarkę. Tak wiem, że cecha „porządna” w połączeniu z dziennikarką nie idzie w parze, ale to ten romantyczny wątek w historii;-). Bohaterka idzie jak burza po swój cel, czyli...

Sandi Lynn uwielbiam ale ta ksiazka mnie zdziwila, bo jest zupelnie nie w jej stylu.
Duzo humoru ale glowna bohaterka mnie draznila. Dlaczego? Wskakiwala do lozka kazdemu facetowi jaki sie jej nawinal i szla przez zycie dalej. Byla bardzo szybka w podejmowaniu decyzji, zywa i roztrzepana. Kazdemu dawala cala siebie podana wprost na tacy. A moze dlatego tak ja odebralam, ze...

Kolejna wspaniała pozycja ! Bardzo szybko i przyjemnie się czyta; no i Ci bohaterowie <3 POLECAM z całego serca <3 <3 <3

Dyskusje

• 2018