Uważaj na mnie

Okładka książki Uważaj na mnie Abbi Glines
Okładka książki Uważaj na mnie
Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Sea Breeze (tom 7) literatura obyczajowa, romans
Sea Breeze (tom 7)
Bad for You
Pascal
2018-09-19
2018-09-19
2015-05-26
Regina Mościcka
Sea Breeze muzyk romans miłość

Od czasu do czasu mam ochotę na romans😄 I prawie za każdym razem uznaję, że to nie moje klimaty😅

Momentami śmieszyła mnie ta książka, te dziwne rozterki głównych bohaterów. Książka uszła jako taki zapychacz czasu.

Nie wiem kto miał być docelowym odbiorcem książki. Trochę jakby dla nastolatków, ale te sceny erotyczne to raczej 18+.

Czego możecie się spodziewać po tej książce? Przewidywalności i cukierkowatości😅

Czego możecie się spodziewać po tej...

Tę książkę, albo inną z serii tej autorki, chciałam przeczytać już od początku liceum. Nigdy nie było mi z nią po drodze, aż do chwili nudy, w której po nią sięgnęłam.
Jest dobra, dosyć krótka, całkiem ciekawa, ale też całkiem przewidywalna. Na pewno podobałaby mi się bardziej te parę lat temu, kiedy byłam jeszcze nastolatką :)

Przystojny mężczyzna i nieśmiała dziewczyna ,wycofana w kontaktach między ludzkich ,On nie lubi skomplikowanych sytuacji mając wszystko podawane na tacy ,lubi seks i kobiety aż za bardzo .Historia ,lekka Relacja bardziej skupioną na udowodnieniu iż mężczyźni lubią wyzwania a prawdziwa miłość zdarza się raz w życiu i czym bardziej jest nieosiągalna i zakazana tym bardziej jej pragniemy .

No nieźle autorka wykreowała bohaterów. Ona bardzo ciekawa, a on taki, jak to w takich historiach bywa- uroczy.
Było ciekawie, momentami emocjonalnie. Takie do przeczytania na raz dla rozrywki.

Wiedziałam że Krit jest niesamowity.....

Wiedziałam że Krit jest niesamowity.....

Urodzony buntownik.
Uzależnienie to drugie imię Krita Corbina, a kobiety są jego największą obsesją. Ale takie jest życie wokalisty zespołu. Może mieć każdą dziewczynę, jaką tylko zechce - zawsze i wszędzie.
Blythe Denton jest przyzwyczajona do samotności. Wychowujący ją pastor nigdy jej nie akceptował, a surowa macocha wciąż przypominała, że nie zasługuje na miłość. Dlatego, gdy tylko nadarza się okazja, Blythe wyprowadza się do własnego mieszkania.
Ma pecha, bo sąsiad z góry Krit zwykle całymi nocami imprezuje. Kiedy ich drogi się przecinają, Krit uświadamia sobie, że nie potrafi oprzeć się urokowi niedoświadczonej i bardzo seksownej dziewczyny. Starając się ją zdobyć, odkrywa swój najsilniejszy jak dotąd nałóg.
Czy miłość okaże się ważniejsza niż życie w świetle reflektorów?

Urodzony buntownik.

Nieśmiała i niepewna siebie dziewczyna w końcu wyrwy się z koszmaru, który przeżywała całe dzieciństwo. Zaczyna prowadzić nowe życie. Nie wie jak złapać kontakt z nowymi ludźmi. Jednak nieprzewidywalny i piekielnie przystojny muzyk ją zauważa, a na dodatek chce się z nią zaprzyjaźnić. Staje się dla niej najlepszym przyjacielem A potem kimś więcej. Piękne książka o rodzącej się miłości. Pokazaniu, że piekno tkwi w nas a nie ukazane jest na zewnątrz. Pokazaniu tej drugiej osobie że się ją słucha i z zaciekawieniem pyta o więcej. Pokazaniu że jest się pięknym i inteligentnym. Pokazaniu że ludzkie kompleksy są tylko w naszej głowie a ludzie którzy nas dołuje nie mają racji. Powinniśmy słuchać nas i ludzi którzy nam dobrze życzą. Pokazaniu, że akceptuje się ludzką przeszłość, a trudne w niej momenty nie są aż tak ważne, bo liczy się tu i teraz. Ale niestety ta przeszłość nasz ukształtowała i ciężko bedzie się jej pozbyć. Pokazuje, że nieśmiałość i niewiare w siebie można przezwyciężyć tylko dzięki odpowiednim ludziom. Pokazuje również, że ludzie którym będzie na nas zależy zrobią wszytko żeby dostać się do naszego zamkniętego świata. Myślę również że nieśmiałość w dzisiejszych czasach jest postrzegana jako nie towarzystwo, ale tak nie jest. Ludzie nieśmiało po prostu nie czuje się pewnie czy zostaną zaakceptowani 😍😍😍
Kolejna piękna książka która polecam 🤩 Przygotujcie dużą paczkę chusteczek 😉

Przystojny mężczyzna i nieśmiała dziewczyna wycofana w kontaktach między ludzkich on nie lubi skomplikowanych sytuacji mając wszystko czego chce i kiedy chce lubi dobra zabawę i kobiety traktując je przedmiotowo nie dopuszczając do siebie głębszych uczuć Ciekawa i czysta relacja bardziej skupiona na tym iż mężczyźni lubią wyzwania a czym bardziej miłość dla nich jest nieosiągalna i niedostępna tym mocniej jej pragną

Blythe i Krit poznają się, gdy dziewczyna wprowadza się do bloku, w którym mieszka chłopak. Czy dwie różne osobowości mogą coś stworzyć?

Krit to buntownik, który nie miał łatwego dzieciństwa. Natomiast Blythe to ułożona dziewczyna, która postanawia się buntować na swój sposób, ponieważ w dzieciństwie była maltretowana psychicznie.
Dwójka różnych osobowości, które pomimo wszystkich trudności przyciągają się. Tworzą relacje, która jest zarówno normalna, jak i wybuchowa. Choć ich relacja jest dziwna to widać, że opierają ją na wzajemnej fascynacji i ciekawości, ale króluje u nich również zazdrość do której nie chcą się przyznać.
Moim zdaniem autorka pokazała relacje, która zrodziła się od pierwszego spojrzenia. W książce pokazane jest z jakimi emocjami bohaterowie się zmierzają oraz jaką wewnętrzną walkę przechodzą. Ukazane jest również to, że w każdej chwili mogą na siebie liczyć, a szczególnie w tych tragicznych.
Według mnie jest to lekka, przyjemna lektura na jeden wieczór.

Moja ocena: 9/10

Dwójka różnych osobowości, które pomimo...

Tak jak w tej części miłość nie zna granic , a czasami potrafi uzależniać.

Tak jak w tej części miłość nie zna granic , a czasami potrafi uzależniać.

Abbi Glines Uważaj na mnie Zobacz więcej