Uważaj na mnie

Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Sea Breeze (tom 7) literatura obyczajowa, romans
Bad for You
Sea Breeze (tom 7)
literatura obyczajowa, romans
Regina Mościcka
Sea Breeze muzyk romans miłość

Tak jak w tej części miłość nie zna granic , a czasami potrafi uzależniać.

Lekko sie ja czyta ale na koniec mnie wkurzyla.
Nawet nie chodzi o cukierkowe zakończenie ale o to jak w gruncie rzeczy ciekawy charakter Krita został niewyjaśniony.
Ciągle napomykanie o Jess, nałogach i przy pierwszej okazji chęć faszerowania go prochami. Dlaczego? A któż to może wiedzieć autorką nie uznała za stosowne wyjaśnić .
Tymczasem o głównej bohaterce wiemy...

Schemat powtarza się w każdym tomie. Lecz historia jest zawsze inna. I muszę przyznać, że okropnie wciąga mnie ta seria. Powieści Abbi Glines mają to "cos" w sobie, gdy już jedna z nich wpadnie w Twoje ręce, to nie sposób jest się od niej oderwać.

Historia Krita i Blythe.
Czytanie z serii lekkie i przyjemne.

Wreszcie się zdecydowałam na sięgnięcie po siódmy tom z serii Sea Breeze. I w sumie niczym się nie różni od poprzednich. Ten sam schemat: niegrzeczny chłopak i bardzo grzeczna dziewczyna. Chociaż nawet dobrze się czytało to jednak trochę się wynudziłam. Myślę, że resztę tomów sobie odpuszczę jeśli to ma tak wyglądać i się powtarzać.

Odchamiająca pozycja. Lekka, ale jednocześnie pokazująca dwa światy, dwie różne osoby na których życiu piętno odcisnęła rodzina. Polecam!

Na półkach: , , , ,

Urodzony buntownik... Uzależnienie to drugie imię Krita Corbina, a kobiety są jego największą obsesją. Ale takie jest życie wokalisty zespołu. Może mieć każdą dziewczynę, jaką tylko zechce - zawsze i wszędzie.
Blythe Denton jest przyzwyczajona do samotności. Wychowujący ją pastor nigdy jej nie akceptował, a surowa macocha wciąż przypominała, że nie zasługuje na miłość....

Historia wokalisty zespołu i skromnej dziewczyny, żyjącej pod okiem pastora. Krit jak to główny członek zespołu może mieć każdą i wszędzie. Jest porywczy, ale pomaga mu terapia i śpiew. Uczy się panowania.
Blythe wychowywał pastor z żoną. Wychowywał za duże słowo. Pozwolił, aby żona maltretowała psychicznie Blythe. Dziewczyna ma zaburzony system własnej wartości. Mimo...

No proszę 😂 to już 7 tom cyklu  Sea Breeze.
I stąd nasuwa się pytanie czy na pewno udana??? 🤔
Osobiście mam mieszane uczucia do tej książki... niby mi się podobała, ale do końca nie zachwyciła.
Strasznie mnie urytowała główna bohaterka...  jaka jestem brzydka i biedna... nikt mnie nie kocha, a mówi to piękność 😂.
Ogólnie książka lekka i można przeczytać.
A ja...

Uwielbiam ta cala serie jak zawsze swietnie opisana miłość oraz ciekawa akcja.

• 2018
  • 2019